Renault Master“ – populiariausias lengvasis komercinis automobilis Lietuvoje

Automobilių rinkos tyrimų bendrovės „AutoTyrimai“ duomenimis, šiemet sausio-rugsėjo mėnesiais lengvųjų komercinių automobilių modelių kategorijoje Lietuvoje pirmauja „Renault Master“ – nuo metų pradžios buvo parduota 90 šių automobilių.

Šiemet „Renault Master“ išlaikė lyderio pozicijas – perkamiausiu lengvuoju komerciniu automobiliu jis buvo pripažintas ir praėjusiais metais. Tai pasiekti padėjo naujoji verslo klientams skirta „Renault Pro+“ paslauga. Jos dėka užtikriname aukštesnę aptarnavimo kokybę, įmonės gali sutaupyti transportui skiriamus kaštus bei atrasti įmonei individualiai pritaikytus sprendimus – pavyzdžiui, konteinerius, mobilius kioskus, autošaldytuvus“, teigia „UAB Sostena“ atstovas.

Dėl savo savybių ir paprasto pritaikymo verslo poreikiams, „Renault Master“ yra pelnęs apdovanojimų Europoje: jis tapo „2012 metų komerciniu automobiliu“ Vokietijoje, Prancūzijos žurnalas „L’Automobile et Entreprise“ išrinko „Master“ „2011 metų komerciniu automobiliu“, britų žurnalas „What Van“ pernai skyrė „metų miniveno“ apdovanojimą, „Renault Master“ taip pat tapo „2011 metų minivenu“ Lietuvoje ir Danijoje.

Renault Master“ pasižymi tvirtumu, patogumu, praktiškumu ir saugumu. Viena iš šio modelio pasirinkimo versle priežasčių – modifikacijų gausa. Klientai gali rinktis vieną iš keturių variantų: priekiniais ratais varomą furgoną, galiniais ratais varomą furgoną, važiuoklę su kabina arba važiuoklę su dviguba kabina.

Galiniais ratais varomas naujasis „Master“ sukurtas tam, kad atitiktų verslo specifiką. Klientas gali rinktis variantą su viengubais arba dvigubais galiniais ratais. Taip pat galima transformuoti kėbulą – montuoti platformą, savivartį arba didelės talpos kėbulą. Galiniais ratais varomame furgone įdiegta standartinė įranga su elektronine stabilumo sistema ir galiniu laipteliu. Šiuo „Master“ variantu galima tempti net iki 3 t priekabą.

Renault“ 14 metų išlieka Europos lengvųjų komercinių automobilių rinkos lydere.