„Opel Zafira Tourer” laimi „Auksinis vairas 2012” apdovanojimą 2012-11-08

  • „Poilsis ant ratų” koncepcija automobilinių žurnalų skaitytojų pripažinta geriausia vienatūrių segmente

Riuselsheimas/Berlynas. „Auksinis vairas 2012” konkurse, vienatūrių segmente buvo nominuoti 6 skirtingi modeliai, tačiau šį titulą pelnė „Opel Zafira Tourer”. Šis reikšmingas europietiškas prizas Riuselsheime gaminamam modeliui jau ne pirmas: pirmtakai šį apdovanojimą pelnė 1999 ir 2005 metais. Šiais metais „Auksinis vairas“ konkursas buvo skelbiamas 37 – tą kartą. „Opel“ modeliai šį prizą pelnė 15 kartų.

„Zafira Tourer” papildo „Opel” modeliams skirtų, 2012 metų apdovanojimų sąrašą, į kurį įeina ir „Metų automobilis” titulas skirtas elektromobiliui „Ampera”.

Vokiečių žurnalas „AutoBild”, „Bild am Sonnatag” bei 26 partneriai – Europos automobiliniai žurnalai, rengia šį kasmetinį konkursą. Konkurse buvo vertinami 44 modeliai skirtingose kategorijose. Vienatūrius, kabrioletus, kupė vertino ir rinko skaitytojai, o ne ekspertų komisija, todėl „Auksinis vairas“ apdovanojimas labai gerai atskleidžia, kaip klientai vertina „Opel“ vienatūrį.

„Džiaugiamės, kad buvome įvertinti būtent šiame automobilių segmente. Reiškia, „Zafira Tourer” atitiko skaitytojų lūkesčius, kurių dauguma yra mūsų klientai“, – sako Stevas Girsky, „Opel” stebėtojų tarybos ir GM vice pirmininkas. S.Girsky „Auksinis vairas 2012“ prizo įteikimo ceremonijoje Berlyne sakė: „Mūsų pasiūlyta koncepcija susilaukė pripažinimo, nes tai yra „poilsis ant ratų“ ir kasdienai tinkamo universalumo  derinys. Šių metų apdovanojimas įrodo, kad mes galime rinkti sėkmės taškus, siūlydami šeimai pritaikytus sprendimus. 2010 metais „Meriva“ taip pat pelnė „Auksinis vairas“ apdovanojimą“.

„Opel Zafira Tourer” funkcionalumu, patogumu, aukštos kokybės deriniu ir salone montuojama patobulinta „Flex7“ sėdynių sistema, nustato naujus erdvės bei interjero universalumo standartus. Pažangiausios vairavimo pagalbinės sistemos, tokios kaip antros kartos „Opel Eye“ kamera, adaptyvinė pastovaus greičio palaikymo kontrolė su stabdymo funkcija (Collision Imminent Braking), saugaus atstumo priekyje indikatorius (Following Distance Indication) bei galimo priekinio susidūrimo įspėjimo funkcija (Forward Collision Alert), vairuotojui teikia patogumą ir saugumą. „Zafir Tourer“ galima rinktis varomą benzinu, dyzeliu bei dujomis (CNG ir LPG). Kaina prasideda nuo 20 890 eurų (apie 72 112 litų ir tai yra rekomenduojama kaina Baltijos šalyse su mokesčiais).