Elektromobiliu „Renault ZOE” atvykusi aktorė Diane Kruger įjungė Kalėdų šviesas

Elektromobiliu „Renault ZOE” atvykusi aktorė Diane Kruger įjungė kalėdinius žibintus, apšviesiančius gražiausią pasaulio alėją iki sausio 9 dienos. Nuo šių metų „Renault” yra oficialus Eliziejaus laukų kalėdinio apšvietimo partneris.

Naujas, aplinką tausojantis apšvietimas

Ilgesnėje nei viena mylia Eliziejaus laukų alėjoje apšviesta 200 medžių. Šiais metais pasirinktas aplinką tausojantis apšvietimas – trečios kartos šviesos diodų (LED) lempos, atspindinčios „Renault” prioritetus. Naujoji technologija taip pat sumažins sąskaitą už elektros energiją. Apšvietimui sunaudojamos 38 tūkst. kWh bus tiekiamos iš „Thémis” saulės elementų elektrinės rytų Pirėnuose.

„Renault” – tikrasis Kalėdų apšvietimo partneris

„Renault” buvo pirmasis automobilių gamintojas, prieš šimtą metų atidaręs savo biurą gražiausioje pasaulio alėjoje.

„Renault” tradicijos visada buvo susijusios su naujovėmis ir prieinamų bei vartotojų lūkesčius pateisinančių technologijų kūrimu. „Renault” yra vienintelis gamintojas, turintis visą elektromobilių gamą už prieinamą kainą: „Kangoo Z.E”, „Fluence Z.E”. „Twizy” ir „ZOE”.

1995 metais „Renault” pradėjo aktyvią aplinkosauginę kampaniją, kruopščiai įvertinančią kiekvieną automobilio gamybos ir naudojimo ciklą. „Renault eco2” ženklas rodo pasiryžimą mažinti neigiamą įtaką aplinkai.

Eliziejaus laukų alėjos centre – „L’Atelier Renault”

Antrus metus iš eilės Eliziejaus laukų lankytojai turi galimybę patirti dar daugiau magiškų įspūdžių „L’Atelier Renault” erdvėje. „L’Atelier Renault Café” sukūrė „Kalėdų šviesų” („Illuminations”) kokteilį, kuriuo galima mėgautis bet kuriuo dienos metu.

Apie „L’Atelier Renault”

„L’Atelier Renault“ veikia kasdien nuo 10:30 iki 23:30 (penktadieniais ir šeštadieniais iki 1:30 ) ir organizuoja specialius su „Renault” susijusius renginius. „L’Atelier Renault Café” restoranas užima dalį šaligatvio ir turi pusaukštį (mezzanine), iš kurio matoma parodos erdvė. Pietūs patiekiami nuo 12 iki 16 valandos, o nuo 16 valandos iki uždarymo galima užsisakyti vakarienę ar tiesiog minutėlei atsipalaiduoti gražiausioje pasaulio alėjoje. Šioje vietoje taip pat yra automobilių pardavimo filialas, „Renault” parduotuvė, kurioje lankytojai gali rasti su prekės ženklu susijusių prekių, ir nemokama bevielio interneto prieiga.