Naujasis „Dacia Sandero“ pasiekė Lietuvą

Dacia” partnerių salonuose jau galima užsisakyti naująjį „Dacia Sandero“. Naujosios „Access” versijos kaina su 1.2 16V 75 KM benzininiu varikliu – 26 170 litų.

Dacia” automobilių tvirtumas ir patikimumas yra palankiai vertinamas nepriklausomų organizacijų bei vartotojų. „ADAC” organizacija „Dacia Sandero” paskyrė ketvirtąją vietą nedidelių automobilių segmente. Vartotojų sąjungos („Consumer Union”) atliktame tyrime „Dacia” paskelbtas patikimiausiu 2012-ųjų gamintoju. Šiame tyrime dalyvavo 30 tūkst. respondentų iš penkių Europos šalių – Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Belgijos ir Italijos.

Dacia” taip pat pirmauja Europos automobilių žurnalų reitinguose: „Auto Plus”, „L‘Automobile Magazine”, „German Auto Zeitung”, „Autobild” ir daugelyje kitų.

Pagrindinė augančio „Dacia” populiarumo priežastis, užtikrinanti vartotojų pasitikėjimą – aukšta produkcijos kokybė, paremta patikrintomis technologijomis ir sprendimais.

Naujojo „Dacia Sandero” gamą sudaro trys versijos – „Access”, „Ambience” ir „Laureate”. „Laureate” bei „Stepway” turi du komplektavimo lygius. Variklių gamą sudaro benzininis 1.2 16V 75 KM variklis, taip pat gaminamas su suskystintų dujų sistema, naujausias trijų cilindrų Turbo TCe90 agregatas ir 1.5 dCi 75 KM ir 90 KM dyzeliniai varikliai.

Naujieji „Dacia Sandero” ir „Sandero Stepway” salonus pasieks jau šių metų gruodžio mėnesį, o kitų metų pavasarį atstovybės pradės prekiauti naujuoju „Dacia Logan”.