„Dacia Lodgy” laimėjo „L’Argus Trophy” šeimos automobilio apdovanojimą


Automobilių pramonės profesionalai „Dacia Lodgy” (1.5 dCi Lauréate) skyrė „L’Argus Trophy” šeimos automobilio apdovanojimą. „Dacia” pripažinimą pelnė antrus metus iš eilės – 2011-aisiais apdovanojimą laimėjo „Duster” modelis.

„Dacia Lodgy” laimėjo „L’Argus Trophy” šeimos automobilio kategorijoje. Pagrindiniai vertinimo kriterijai – salono erdvumas, eksploatacinės savybės, įrangos ir kainos santykis, mažiausi klasėje eksploatavimo kaštai (3 metus iš eilės kasmet nuvažiuojant 25 tūkst. km, vieno kilometro kaina – 0,25 euro) ir išliekamoji vertė (49 proc. pradinės kainos per 3 metus nuvažiavus 25 tūkst. km kasmet). Taip pat puikiai įvertintas „Dacia Lodgy” naudojimo paprastumas.

„L’Argus Trophies” žiuri buvo sudaryta iš automobilių vertinimo ekspertų, žurnalistų ir rinkos tyrimų specialistų. Komisijai pirmininkavo „Argus Group” prezidentas Alexandrine Bretonas des Loÿsas. Į apdovanojimą pretendavo visi 2012 metais pristatyti automobiliai. Žiuri susitikimų metu pretendentų skaičius buvo sumažintas iki penkių, o finalinio balsavimo metu išrinktas nugalėtojas.

2012 metais Ženevos automobilių parodoje pristatytas „Lodgy” yra pirmasis „Dacia” minivenas. Kaip ir kiti kompanijos modeliai, „Lodgy” siūlo C segmento erdvumą už B segmento kainą.

Galima rinktis penkių arba septynių sėdimų vietų „Dacia Lodgy” versijas. Erdvumas (ypač – trečioje eilėje sėdintiems keleiviams), modifikuojamas salono išdėstymas ir didelė bagažinė (daugiau nei 2 600 l) yra pagrindiniai modelio privalumai. Įspūdį palieka modernus salonas ir įrangos specifikacijos. Palankiomis kainomis galima pasirinkti multimedijos sistemą „MEDIA NAV” su navigacijos sistema, radiju, „Bluetooth” bei 18 cm įstrižainės lietimui jautriu ekranu.

„Dacia Lodgy” yra itin tinkamas šeimoms, nusprendusioms iš naudoto automobilio persėsti į naują.

Prancūzijoje „Dacia Lodgy” yra parduodamas nuo balandžio. Modelio kainos prasideda nuo 9 990 eurų. Naująjį modelį su TCe 115 benzininiu varikliu Prancūzijoje galima užsisakyti nuo rugsėjo pabaigos. Naujasis agregatas suderina vairavimo malonumą, mažas degalų sąnaudas (6,0 l/100 km*) ir žemas CO2 emisijas (135 g CO2/km*). Kaip ir visiems „Dacia” modeliams, „Lodgy” yra suteikiama trijų metų arba 100 tūkst. km garantija.