Prestižiniuose „iF“ dizaino apdovanojimuose aukščiausiai įvertinti BMW 3 serijos modeliai

Vokietijos koncerno „BMW Group“ dizaino komanda dar kartą įvertinta už išskirtinius dizaino sprendimus. Vasarį BMW bus įteikti prestižiniai Tarptautinio dizaino forumo („International Forum Design“) „iF“ dizaino apdovanojimai („iF Design Awards“), kuriuose aukščiausią įvertinimą pelnė BMW 3 serijos modeliai. Jubiliejinė, 60 – oji, apdovanojimų ceremonija bus surengta multifunkciniame komplekse „BMW Welt“, Miunchene.

Tai vieni iš trijų svarbiausių dizaino apdovanojimų visame pasaulyje, todėl sulaukti „iF” teisėjų komandos pripažinimo yra itin didelė sėkmė. BMW pavyksta iškovoti pergales „iF“ apdovanojimuose jau ne pirmą kartą. Tai svarbus įrodymas, jog „BMW Group“ dizaino sprendimai ir pasiekimai yra išskirtiniai bei atitinka šiuolaikines tendencijas“, – teigia koncerno atstovai.

Šiais metais komisija nusprendė Vokietijos automobilių koncernui skirti iš viso trylika „iF“ apdovanojimų. Geriausio produkto dizaino apdovanojimai atiteks BMW 3 serijos „Touring“ ir BMW 3 serijos sedanui, taip pat motociklams „BMW HP4“ ir „Husqvarna Nuda 900 R“. Dar aštuoni „iF“ produktų dizaino apdovanojimai atiteks „BMW group“ dizaineriams JAV – „BMW Group DesignworksUSA“. „iF“ komunikacijos dizaino apdovanojimas bus skirtas MINI už instaliaciją „Colour one“, kurią sukūrė dizainerių komanda „Scholten & Baijings“.

iF“ komisija kaip vieną moderniausių įvertino BMW kelionių ir komforto sistemą („Travel and Comfort System“), kuri suteikia išskirtines transportavimo bei laikymo galimybes, keliaujant automobiliu.

Iš viso „iF” dizaino apdovanojimų komisijai buvo pateikta 4 tūkst. 352 gamintojų bei dizainerių paraiškų iš 51 šalies. Teisėjų komisiją sudaro 49 pasaulyje pripažinti dizaino ekspertai, kurie lapkričio 20 – 22 d. Hanoveryje rinko šių metų nugalėtojus.

Išskirtinius „BMW Group“ produktus „iF“ ekspertai pirmą kartą įvertino 2007 m. Po metų, 2008 m., apdovanotas BMW 3 serijos kabrioletas ir motociklas „BMW G 650 Xcountry“. 2010 m. apdovanojimas atiteko motociklui „BMW F 800 R“, o 2011 m. – BMW 5 serijos sedanui ir BMW 5 serijos „Touring“. 2012 m. „iF“ apdovanojimuose nugalėjo BMW 1 serijos ir BMW 6 serijos kupė.

Prestižiniai „iF“ dizaino apdovanojimai skiriami kiekvienais metais nuo 1953 m. Nugalėtojai skelbiami trijose kategorijose: produktų, komunikacijos bei pakuotės dizaino. Konkurse dalyvauja įvairaus dydžio kompanijos iš viso pasaulio.

Oficialus BMW ir MINI automobilių atstovas Lietuvoje yra UAB „Krasta Auto“. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas. „Krasta Auto“ turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.