Į Lietuvą atvyko naujasis sportinis kupė „MINI Paceman“

MINI gerbėjams jau atėjo pavasaris – Lietuvoje pagaliau pasirodė ilgai lauktas pirmasis pasaulyje sportinis kupė „MINI Paceman“. Naujasis MINI šeimos atstovas jau „įsitaisė“ oficialios MINI atstovės Lietuvoje UAB „Krasta auto“ salone Vilniuje.

Išskirtiniu kėbulo dizainu pasižymintis „MINI Paceman“ sukurtas naudojant crossover „Countryman“ modelio platformą, todėl šis dvejų durų keturvietis automobilis puikiai tinka tiek kasdieniam važinėjimui mieste, tiek kelionėms užmiestyje.

MINI Paceman“ neabejotinai turėtų patikti visiems MINI, o ypač „Countryman“ gerbėjams, vertinantiems šio automobilio erdvumą bei proporcijas, tačiau norintiems dar daugiau sportiškumo“, – sako „Krasta Auto Vilnius“ direktorė Rasa Klimavičiūtė.

Dinamiškai nuožulni stogo linija ir siaurėjantis automobilio galas su integruotu spoileriu sukuria sportišką įvaizdį, o visa galinga „MINI Paceman“ išvaizda simbolizuoja lenktyninės dvasios ir kartu universalumo, vairuojant keturių varomų ratų automobilį, kombinaciją.

Naujojo MINI sportinę dvasią pabrėžia ne tik jo dinamiškos linijos, bet ir itin galingi varikliai bei pažeminta sportinė važiuoklė. „MINI Paceman“ pirkėjams siūloma rinktis iš dviejų benzininių ir dviejų dyzelinių variklių, išvystančių nuo 112 AG iki 184 AG. Visi modeliai siūlomi su šešių pavarų mechanine pavarų dėže, o kaip alternatyvą bus galima rinktis šešių greičių automatinę dėžę. „MINI Cooper S Paceman“, „MINI Cooper SD Paceman“ ir „MINI Cooper D Paceman“ modelius pirkėjai galės rinktis su MINI ALL4 keturių varomų ratų sistema.

Naująjį „MINI Paceman“ jau galima užsisakyti visuose oficialios MINI atstovės Lietuvoje UAB „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Šio modelio kaina prasideda nuo 78 390 litų.

UAB „Krasta Auto“ yra oficialus BMW ir MINI automobilių atstovas Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas. „Krasta Auto“ turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.