Įsimylėjėliams Vilniuje ir Kaune šventinę dieną praskaidrino nemokamas „Meilės taksi“

Vakar, Šv. Valentino dienos proga, vilniečių ir kauniečių poros galėjo nemokamai pasinaudoti taksi paslaugomis. Tai nebuvo tradicinis taksi – šią paslaugą teikė šventiškai papuošti ir vienai dienai taksi pavirtę romantiško pavadinimo „Alfa Romeo Giulietta“ automobiliai. Iniciatyvos organizatorė – įgaliotoji „Alfa Romeo“ atstovė Baltijos šalyse įmonė „Autobrava“.

Įmonės atstovų teigimu, romantišką meilės dienos idėją pasufleravo žymiausių pasaulio įsimylėjėlių vardai, užkoduoti „Alfa Romeo Giulietta“ pavadinime.

Tikimės, jog šia iniciatyva įsimylėjėlių poroms galėjome nors trumpam suteikti galimybę pasijusti tikrais romeo ir džiuljetomis, pabėgusiais nuo žiemos ir praeivių. Manome, kad tai tikrai praskaidrino sutiktų porų dieną ir suteikė jų šventei netikėtos romantikos“, – sako „Autobrava“ rinkodaros projektų vadovė Geda Korsakienė.

Meilės taksi“ įsimylėjusių porų vakar ieškojo Vilniaus ir Kauno senamiestyje bei miesto centre. Praeiviams buvo dovanojamos gėlės, o poros kviečiamos pasinaudoti nemokama taksi paslauga.

UAB „Autobrava” yra įgaliotoji „Alfa Romeo” ir „Fiat“ atstovė Baltijos šalyse bei „Jeep“ atstovė Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu bei prekyba atsarginėmis dalimis.