Naujieji „RENAULT SCÉNIC” ir „GRAND SCÉNIC” bus pristatyti Ženevoje


Kartu su „Scénic XMOD” pristatymu „Renault” atnaujino vienatūrių modelių gamą.
„Scénic” ir „Grand Scénic” priekinės dalies išvaizda yra paremta naujuoju „Renault” dizainu.
„Scénic” linija turi naujas „Energy” transmisijas. Naujo „TCe 130” variklio degalų sąnaudos ir CO2 emisijos 15 proc. mažesnės.
Naujieji „Renault Scénic” ir „Grand Scénic” bus plačiau pristatyti kovo mėn. vyksiančioje Ženevos automobilių parodoje kartu su „Scénic XMOD” lengvuoju visureigiu.

„RENAULT SCÉNIC” IR „GRAND SCÉNIC” ATNAUJINIMAS
Po „Scénic XMOD” pristatymo, „Scénic” ir „Grand Scénic” buvo atnaujinti pagal naujuosius „Renault” dizaino bruožus. Priekyje esatis „Renault” logotipas yra didesnis, sumontuotas ant blizgaus juodo fono, jis pabrėžia naujas groteles. Elegantiškos linijos ir aukštos kokybės medžiagos sustiprina dinamiškumą.
Valdymo skydelio išlinkiai pabrėžia navigacijai ir multimedijai skirtą erdvę bei TFT ekraną, kuriame vaizduojamą informaciją galima pritaikyti pagal savo poreikius. Priklausomai nuo modelio montuojama „Bose®” audio sistema pasižymi klasėje pirmaujančia garso kokybe. Nuo 1996-ųjų „Scenic“ modelis yra geriausiai Europoje parduodamas automobilis savo segmente.

„SCÉNIC” LINIJAI SUTEIKTA DAUGIAU ENERGIJOS
Naujausieji „ENERGY” varikliai remiasi nekintančiais principais – ženkliai sumažintomis kuro sąnaudomis, CO2 emisijomis ir eksploatacijos išlaidoms, tuo pačiu maksimaliai didinant vairavimo malonumą ir patikimumą. „Renault Scénic XMOD” ir naujieji „Scénic” bei „Grand Scénic” gali būti užsakomi su trimis naujais „Energy” įrenginiais. Vienas jų – „Energy TCe 130”, sunaudoja 15 proc. mažiau degalų nei ankstesnis „TCe 130” variklis – tai daugiau nei 1 l/100 km važiuojant mišriu režimu. Šis ypač sklandžiai veikiantis įrenginys suderina vairavimo malonumą ir variklio galią esant bet kokioms apsukoms.

PRANCŪZIŠKA KOKYBĖ
Nuo „Scénic” pristatymo 1996 m. Douai gamykloje (Prancūzijoje) buvo pagaminti 4,3 mln. šio modelio vienetų. Kompanija investavo 420 mln. į gamyklos atnaujinimą. Nuo 2014 m. Douai gamykla gamins aukščiausios klasės „Renault” modelius. Tai pažymi naują etapą „Renault” kokybės strategijoje. „Douai išskirtinės kokybės” planas yra paremtas keturiais aspektais: nuodugniu kokybės standartų supratimu, kasdiene kokybės kontrole, aukščiausio lygio įgūdžiais ir dėmesiu galutiniams kokybės rezultatams.

Naujieji „Renault Scénic” ir „Grand Scénic” bus pristatyti Ženevos automobilių parodoje 2013 m. kovo 5 d. Pasibaigus parodai bus galima dalyvauti bandomuosiuose važiavimuose. „Renault Scénic XMOD“ pasaulinė premjera taip pat įvyks Ženevos automobilių parodoje.