Prasideda didžiausias mėgėjų kartingo turnyras šalyje

Šį savaitgalį prasideda jau antrus metus rengiamas Smalininkų kartodromo mėgėjų kartingo turnyras. Tai didžiausias tokio pobūdžio turnyras Lietuvoje. Čempionatą sudaro net 12 etapų – tai beveik du kartus daugiau etapų, negu profesionaliame Lietuvos Kartingo čempionate.

Jau antras turnyras

Tai jau antrus metus iš eilės rengiamas tokio pobūdžio turnyras. Po pernai metų sėkmės, šio turnyro organizatoriai – Smalininkų kartodromas ir „Energy Racing“ profesionali kartingo sporto komanda – nutarė šį čempionatą surengti ir šiemet.
Visi dalyviai rungtyniaus vienodais ir visiškai naujais specialiai prieš pat turnyrą įsigytais Italijoje „Energy Spark“ kartingais, kurie išvysto 9 AG. Be to, organizatoriai visus dalyvius aprūpins visa reikalinga apranga: šalmais, vienkartiniais pošalmiais, pirštinėmis ir žinoma, kombinezonais. Pliaupiant lietui norintys galės dėvėti ir specialius nuo lietaus apsaugančius kombinezonus.
Turnyras susideda iš 12 etapų, tačiau tik dešimt etapų bus įskaitiniai, tad du etapus galima praleisti arba jeigu kuriame nors nepasisekė, yra galimybė pasigerinti savo rezultatą.
Visi dalyviai bus skirstomi pagal amžiaus ir svorio grupes. Be to, jeigu susirinks pakankamas skaičius dalyvių, bus vykdoma atskira moterų ir merginų bei moksleivių ir profesionalų įskaita.

Prizai itin vilioja

Turnyro organizatoriai nepašykštėjo puikių prizų šio azartiško sporto mėgėjams. Visą turnyrą laimėjęs dalyvis gaus net 600 litų vertės prizą: jam bus apmokėtas startinis mokestis kitų metų turnyrui! Šiuo prizu jau žadėjo pasinaudoti pernai metų laimėtojas – kaunietis Darius Maciulevičius.
Antros vietos prizo laimėtojas taip pat nebus nuskriaustas. Jis turės galimybę išbandyti tikrą profesionalų kartingą. Vicečempionui bus pasiūlyta sudalyvauti profesionalios komandos „Energy Racing“ testuose su „Rotax“ klasės kartingu. Vienokius ar kitokius prizus gaus pirmas dešimt vietų turnyre užėmę dalyviai. Pernai „Rotax“ kartingo testuose dalyvavo jurbarkietis Marius Bitė.
Nebus nuskriausti ir tie, kurie nutars sudalyvauti pavieniuose turnyruose. Laimėjęs etapą dalyvis be taurės ir medalio, dovanų gaus trijų kartų nemokamą pasivažinėjimą pramoginiais kartingais. Likusių dviejų vietų laimėtojai taip pat bus apdovanoti nemokamu pasivažinėjimu kartingais.
Dalyvių skaičius atskiruose etapuose ribojamas, todėl ketinantys dalyvauti turėtų registruotis nedelsiant. Daugiau informacijos, turnyro taisyklių ir dalyvio anketų ieškokite internete: www.rkv-racing.lt