Lietuvoje jau parduodamas Naujasis „DACIA LOGAN“

Renault“ jau priima ilgai laukto atnaujinto „Dacia“ modelio užsakymus. Naujasis „Dacia Logan“ Lietuvoje kainuoja nuo 25 837 litų (už standartinę „Access“ versiją).

Atnaujinto dizaino ir rafinuotų detalių dėka naujasis „Logan“ yra elegantiškesnis, tačiau išlaiko klasikinę modelio pirmtako išvaizdą. Išorės dizainas yra dinamiškesnis – naujos radiatoriaus grotelės ir priekiniai žibintai atitinka naująją „Dacia“ stiliaus sampratą. Madingas siluetas atskleidžia erdvų interjerą. Talpios bagažinės dangtį darniai įrėmina iš šonų esantys nauji galiniai žibintai.

Naujasis „Logan“ yra elegantiškas, erdvus ir tvirtas šeimyninis sedanas. 510 l tūrio bagažinė (pagal Vokietijos automobilių industrijos asociacijos (VDA) standartus) standartinėje pozicijoje segmente neturi lygių. Krovos aukščio (754 mm) ir bagažinės aukščio (406 mm) dėka pakrovimas yra itin patogus. Kai kuriose naujojo „Logan“ versijose įdiegta 1/3-2/3 santykiu padalinama ir nulenkiama galinė sėdynė.

Naujasis „Logan“ yra šeimyninis automobilis, suteikiantis komfortą penkiems suaugusiems asmenims. „Dacia“ pasinaudojo visomis „Renault“ grupės sukauptomis techninėmis žiniomis – Naujajame „Dacia Logan“ integruota ESC sistema, vairuotojo ir keleivio saugos oro pagalvės bei šoninės oro pagalvės. „Isofix“ užsegimo taškai vaikų ir kūdikių kėdutėms įrengti ir kraštinėse sėdynėse salono gale. Priekiniai saugos diržai turi apkrovos ribotuvus, kurie susidūrimo metu padeda išvengti krūtinės ląstos traumų. Apie neužsegtą vairuotojo saugos diržą primena garsiniai ir vaizdiniai signalai.

Standartinėje įrangoje yra montuojama „Dacia Plug&Radio“ multimedijos sistema, o „MEDIA NAV“ su 7 colių lietimui jautriu ekranu, navigacija, galiniais automobilio statymo sensoriais ir kruizo kontrole su greičio ribotuvu galima rinktis iš papildomos įrangos sąrašo.

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje naująjį „Logan“ bus galima įsigyti su dviem benzininiais (1.2 16V 75 bei TCe 90) ir dviem dyzeliniais (1.5 dCi 75 ir 90 AG) varikliais. 1.2 16V 75 LPG (suskystintų dujų) versija pasirodys jau šio pavasario pradžioje.

Dacia“ visiems gamos modeliams suteikia penkerių metų arba 100 tūkst. km garantiją.

2012 m. vasario mėn. vartotojų sąjunga penkiose šalyse (Belgijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir Portugalijoje) atliko 30 tūkst. klientų apklausą, kurioje „Dacia“ buvo įvertinta kaip viena iš trijų patikimiausių prekės ženklų. Didžiausio Europoje automobilių klubo „ADAC“ 2012 m. išvados rodo, kad „Dacia“ automobilių patikimumas per pastaruosius trejus metus nuolatos augo.