MINI ir dizaineris Roberto Cavalli susivienijo labdaros tikslais

MINI ir dizaineris Roberto Cavalli susivienijo labdaros tikslais
Automobilių prekės ženklas MINI, priklausantis Vokietijos koncernui „BMW Group“, tradiciškai prisijungė prie kovo 25 d. Vienoje vykusio „Life Ball“ – didžiausio Europos labdaros renginio, skirto kovai su AIDS ir ŽIV. Jau tryliktus metus MINI kasmet šio renginio aukcionui pasiūlo po vieną išskirtinai dekoruotą automobilį. Šįkart naujojo „MINI Paceman“ dizainas buvo patikėtas italų mados guru Roberto Cavalli.

Rytietiškais motyvais pasižymėjusiame 21-ame labdaros renginyje „Life Ball“ buvo pristatytas unikalus „MINI Paceman“, kuris atspindėjo ir MINI automobiliams būdingas savybes, ir R. Cavalli kūrybos bruožus.

„Naujo MINI dizaino kūrimas buvo tikrai smagus ir įkvepiantis procesas. Turėjau sukurti automobilį, kuris atspindėtų mane ir mano stilių bei gyvenimo būdą. Tokia proga pasitaiko ne dažnai, tad buvo įdomu“, – sakė dizaineris.

MINI išskirtinio dizaino, kurį kūrė įvairūs pasaulinio lygio dizaineriai, automobilius labdaros renginiui „Life Ball“ pristatinėja nuo 2001 m., kuomet buvo pristatytas pirmasis, kamufliažinis MINI. Kuriant aukcionui skirtus automobilius MINI jau bendradarbiavo su tokiais dizaineriais ir prekės ženklais, kaip Donatella Versace, Gianfranco Ferré, „Diesel“, DSQUARED, Angela Missoni, „Agent Provocateur“ ir kitais.