Ženevos automobilių parodoje: Mercedes-Benz pasaulinės premjeros

Ženevoje prasidėjusi kasmetinė automobilių paroda lankytojams pateikė ne vieną staigmeną. Automobilių mylėtojų parodoje laukia Mercedes-Benz stendas, kuriame pristatomi atsinaujinę, pasikeitę ir dar labiau patobulėję modeliai. Vienoje didžiausių Europoje parodų lankytojai turi galimybę išvysti pasaulinę Mercedes-Benz A 45 AMG premjerą, kruopščiai atnaujintą Mercedes-Benz E-klasės šeimą, geriausiai pasaulyje pagal aerodinaminio pasipriešinimo koeficientą įvertintą Mercedes-Benz CLA-klasę ir ypatingą Grand Edition Viano AVANTGARDE modelį.

Parodoje taip pat pristatomi nauji AMG modeliai, tarp kurių – S-modeliai ir 63 CLS AMG bei E 63 AMG versijos su keturių varomųjų ratų (4MATIC) sistemomis.

Mercedes-Benz E-klasė: efektyvi, intelektuali, emocionali

Atnaujinta E-klasė maloniai stebina naujais saugumo, technologijų ir dizaino standartais, atspindinčiais pritaikytą techninę pažangą. E-klasės sedanus ir universalus pirmą kartą galima išvysti ir su dviem skirtingais priekinės dalies dizaino variantais: su markės logotipu – klasikine žvaigžde – ant variklio dangčio, o sportiškenį variantą – su dviejų linijų grotelėmis ir markės logotipu per vidurį.

Mercedes-Benz taip pat kruopščiai atlieka ir E-klasės šeimos kupė ir kabrioletų modernizavimą. Šios klasės modelius papildė galingi ir efektyvūs BlueDIRECT keturių cilindrų varikliai su novatoriška įpurškimo technologija, įgyvendinta ir ilgalaikės pagalbinės sistemos „Mercedes-Benz Intelligent Drive“ koncepcija.

Dinamiškasis Mercedes-Benz E 63 AMG S-modelis

AMG 5,5 litro V8 biturbo variklis išlieka absoliučia efektyvumo viršūne: aukštos kokybės ir mažų kuro sąnaudų derinys išlieka nepralenkiamas konkurentų visame pasaulyje.

Siekiant vairavimo dinamikos, Mercedes-AMG pristato ir aukštos kokybės keleivinių automobilių modelius su visų varančiųjų ratų sistema.

Aptakioji Mercedes-Benz CLA-klasė

CLA klasė siekia sukurti naują segmentą su pasaulyje pirmaujančia aerodinamika (pasipriešinimo koeficientas Cd 0,22), avangardiniu kupė dizainu ir visų varančiųjų ratų sistema pasirinktinai (4MATIC). Siekiant išlaikyti ir šios klasės sportinę poziciją, CLA pristato modelius su sportine pakaba bei itin aukšto sukimo momento turbo varikliais, siekiančiais 155 kW (211 AG).

Naujas atskaitos taškas – Mercedes-Benz CLS 63 AMG S-modelis su 4MATIC sistema

Pasirodė ir dar efektyvesnis Mercedes-Benz CLS AMG modelis. S-modelio variantas taip pat turi AMG visų varančiųjų ratų sistemą (4MATIC) ir AMG 5,5 litro V8 biturbo variklį, sukuriantį maksimalią 430 kW (585 AG) galią ir iki 800 Nm sukimo momentą.

Mercedes-Benz C 63 AMG Edition 507: dar daugiau dinamikos

Kaip išskirtinės serijos „Edition 507“, šiuose AMG aukštos kokybės automobiliuose yra įrengtas padidintos galios AMG 6,3 litrų V8 variklis. C 63 AMG „Edition 507“ yra skirtas pritraukti plataus užmojo, ambicingus vairuotojus, kurie įvertins aukšto rango technologijas ir išskirtinio dizaino detalių vertę.

Mercedes-Benz A 45 AMG: naujos kartos vairavimo našumas

Parodoje pirmą kartą pristatomas Mecedes-Benz A 45 AMG pasižymi maksimalia – 265 kW (360 AG) galia ir iki 450 Nm sukimo momentu. AMG 2,0 litrų keturių cilindrų turbo variklis – pats galingiausias serijinės gamybos keturių cilindrų variklis pasaulyje. Neįtikėtina 133 kW (181 AG) galia lenkia net pačius galingiausius sportinius automobilius. Tuo pačiu metu, variklis taip pat gali pasigirti aukščiausiu efektyvumu, atitinkančiu EU6 emisijų standartus.

Mercedes-Benz SLS AMG Black Series: GT3 našumas kelyje

Įkvėptas SLS AMG GT3 lenktyninio modelio versijos, Mercedes-Benz SLS AMG Black Series išleido įspūdingą, kvapą gniaužiančio dizaino, neįprastos vairavimo dinamikos ir lengvos konstrukcijos, paruoštos pagal „AMG Lightweight Performance“ strategiją, derinį. Be krovinio sveriantis 1550 kilogramus, SLS AMG Black Series pasiekia 2,45 kg/AG galios/masės santykį. Esant 7400 rpm, AMG 6,3 litrų V8 variklio maksimali galia siekia 464 kW (631 AG).