Užsisakyti „CityBee“ automobilį bus patogiau


Nuo šiol Vilniuje ir Kaune veikiančią „CityBee“ dalijimosi automobiliu (car sharing) paslaugą užsisakyti bus patogiau ir greičiau. Tai leis padaryti nauja „CityBee“ užsakymo ir vartotojo identifikavimo tvarka „Mokėjimai.lt“ sistemoje. Anot „CityBee“ veiklos vadovo Aurimo Drūčio, naujoji sistema „CityBee“ vartotoju leis tapti vos per kelias minutes.

Kiekvienas, norintis pradėti naudotis „CityBee“ paslauga, turės registruotis www.citybee.lt, kaip anksčiau, tačiau nuo šiol jo tapatybė bus patvirtinama per „Mokėjimai.lt“ sistemą. Klientas, patvirtindamas savo tapatybę, taip pat galės pateikti sutikimą, kad iš jo sąskaitos „CityBee“ galėtų nuskaičiuoti pinigus už naudojimąsi paslauga. Ateityje bus pasiūlyta ir daugiau atsiskaitymo galimybių.

„Tikimės, jog greitesnį ir patogesnį paslaugos užsakymą užtikrinsianti sistema, bus palankiai įvertina ne tik vilniečių bei kauniečių, bet taip pat paskatins „CityBee“ naudotis ir kitų miestų gyventojus, kurie asmeniniais ar darbo reikalais lankosi Vilniuje ar Kaune“, – sako A. Drūtys.

„CityBee“ veiklos vadovo teigimu, klientai netrukus turėtų įvertinti ir dar vieną svarbų šios sistemos pranašumą – „Mokėjimai.lt“ sistema ir jos sąsaja su „CityBee“ veiks visą parą, be išeiginių.

„Dalijimosi automobiliu paslaugos užsakymas per „Mokėjimai.lt“ sistemą bus naudingas ne tik vartotojams, bet ir paslaugos teikėjui – kliento identifikavimas padės garantuoti saugumą „CityBee“ paslaugos teikėjui“, – sako „Mokėjimai.lt“ sistemą administruojančios „EVP International“ plėtros vadovas Liudas Kanapienis.

Dalijimosi automobiliu paslauga „CityBee“ suteikia galimybę visą parą naudotis automobiliais, prieš tai užsiregistravus internetinėje svetainėje www.citybee.lt ir rezervavus laiką. Beveik per metus „CityBee“ dalijimosi automobiliu paslauga jau pasinaudojo daugiau nei 2000 vartotojų. Šiuo metu „CityBee“ siūlo 80 automobilių 9 strateginėse Vilniaus ir Kauno miestų vietose. „CityBee“ vartotojai važinėjasi „Fiat 500“, „Fiat Punto“, „Fiat Bravo“, „Fiat Ducato“ ir BMW 5 serijos modelių automobiliais.

„CityBee“ paslaugą Lietuvoje pristatanti tarptautinė įmonių grupė „Modus grupė“ vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių stovėjimo aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupė valdo 20 įmonių Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

„EVP International“ yra elektroninių pinigų įstaiga, turinti Lietuvos banko lincenciją Nr. 1 ir administruojanti elektroninių atsiskaitymų sistemą „Mokėjimai.lt“. Kompanija turi teisę ir teikia paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

„Mokėjimai.lt“ sistema leidžia tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims atsidaryti nemokamą atsiskaitomąją sąskaitą, ženkliai pigiau nei per bankus pervesti pinigus savo pasirinkta valiuta, konvertuoti valiutą, nemokamai atsiskaityti su komunalinių paslaugų teikėjais, VMI ir SoDra. Per „Mokėjimai.lt“ galima rinkti įmokas savo pasirinktais būdais, taip pat atsiskaityti tūkstančiuose interneto parduotuvių.