Vasaros pabaigoje Lietuvą pasieks naujausias sportinis sedanas „Maserati Ghibli“

Maserati“ atskleidė paslaptį, kaip atrodys naujausias šio legendinio italų automobilių gamintojo keturių durų sportinis sedanas „Maserati Ghibli“. Pirmą kartą iš arti naująjį modelį „Maserati“ ir sportinių automobilių gerbėjai galės išvysti jau netrukus – balandžio 20 d. tarptautinėje Šanchajaus automobilių parodoje.

Į Kiniją artimiausiomis dienomis vykti neplanuojantys „Maserati“ gerbėjai Lietuvoje pasimatymą su naujuoju „Maserati Ghibli“ gali planuoti jau šią vasarą. Kaip teigia „Maserati“ prekės ženklo vadovas Lietuvoje Laurynas Jonušauskas, planuojama, jog naujasis sedanas mūsų šalį pasieks šių metų rugpjūtį.

Labai laukiame šio modelio pasirodant Lietuvoje, nes norinčių jį pamatyti ir išmėginti tikrai netrūksta. Kad jis bus vertas dėmesio patvirtina ir tai, jog pats gamintojas sako, kad tai bus modelis, „Maserati“ leisiantis sužibėti kitomis spalvomis“, – sako L. Jonušauskas.

Už savo proporcijomis didesnį „Maserati Quattroporte“ naujasis „Maserati Ghibli“ pasižymės dar sportiškesniu charakteriu, kurį pajusti ir juo mėgautis padės du 3 l V6 varikliai su turbokompresoriais. Vienas iš jų – pirmasis turbo dyzelinis modelis visoje „Maserati“ istorijoje. Naujasis sedanas pirkėjams bus siūlomas su aštuonių pavarų automatine pavarų dėže ir pasirinktinai su galinių aba visų keturių varomų ratų sistema Q4.

Maserati“ tikisi, jog vis populiarėjančios premium klasės automobilių pirkėjai tikrai nepraleis progos pabrėžti savo išskirtinumą, vairuodami savitą, elegantišką ir prabangų „Maserati Ghibli“. Taip pat tikimasi, jog naujojo sedano debiutas bus itin reikšmingas „Maserati“ augimui ir padės įgyvendinti pagrindinį tikslą – per metus parduoti 50 tūkst. automobilių.

Galingų sportinių automobilių gerbėjai Lietuvoje naująjį „Maserati Ghibli“, kurio kaina prasidės nuo 220 tūkst. litų, galės užsisakyti jau šį pavasarį duris atversiančiame pirmajame „Maserati“ salone Vilniuje. Praėjusiais metais teisė pirmą kartą šalyje atstovauti „Maserati” prekės ženklą suteikta ilgametę patirtį automobilių versle turinčiai įmonių grupei „Modus grupė“.

Tarptautinė įmonių grupė „Modus grupė“ vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių stovėjimo aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupė valdo apie 20 įmonių Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.