„SHOW Car“ vėl atkeliauja į Lietuvą

Jau ne vieną kartą mūsų šalyje viešėjęs įmonės „Inter Cars“ projektas „Show Car“ vėl atvyksta į Lietuvą. Šį kartą renginio „Show Car 2013“ metu dvi savaites iš eilės (nuo 2013-04-30 iki 2013-05-12 dienos) dviejuose Lietuvos miestuose – Klaipėdoje bei Vilniuje (po savaitę kiekviename mieste) – vyks seminarai ir techniniai mokymai, skirti „Inter Cars Lietuva“ klientams.

KAS YRA „SHOW CAR“ PROJEKTAS?

Kadangi įmonės „Inter Cars Lietuva“ klientų gretos nuolatos didėja, tai tikrai dar ne visi žino, kas yra „Show Car“ projektas. Nors šiemet „Show Car“ Lietuvoje lankysis jau ketvirtą kartą, bet, deja, dar ne visiems mūsų žurnalo skaitytojams yra tekę jį pamatyti. Tad tiems, kas dar savo akimis nėra regėję „Show Car“ projekto, mes papasakosime apie jį smulkiau. Na, o visiems tiems, kurie jau žino, kas yra „Show Car“, siūlome pasiskaityti tą šio straipsnio vietą, kurioje rašoma apie „Show Car“ renginių tvarkaraštį.
Taigi, „Show Car“ – tai specialus sunkvežimis su originaliai perdaryta priekaba, kurios viduje įrengta nedidelė autoservisams skirtų įrankių ekspozicija, mokymų ir konferencijų salė. Joje vyksta automobilių šaltkalvių techniniai mokymai, įvairios konferencijos ir naujausių gamybos technologijų pristatymai. Salėje yra didelis ekranas, tad per mokymus galima naudotis garsine ir vaizdine medžiaga, o ekspozicijoje esantys įrankiai praverčia nagrinėjant konkrečius detalių montavimo atvejus. Šalia šio sunkvežimio priekabos sumontuojamos dvi vasarinės palapinės, kuriose įrengiama autoservisams skirtos įrangos ar atsarginių automobilių dalių bei aksesuarų ekspozicija. Joje eksponuojama ne tik būtiniausia įranga, bet ir nauja gamintojų produkcija, pristatomos įvairios gamybos technologijų naujovės ir patobulinimai.

KOKIA PROJEKTO „SHOW CAR“ MISIJA?

„Show Car“ projekto misija labiau švietėjiška nei komercinė. Sunkvežimio priekaboje esančioje salėje rengiami aukščiausio lygio techniniai mokymai. Jų vedėjai – visame pasaulyje pripažintų automobilių dalių gamintojų atstovai, kurių specializacija – vesti seminarus ir techninius mokymus. Per seminarus specialistai su dalyviais ne tik dalijasi technine informacija, bet ir pasakoja automobilių dalių gamybos technologijų naujienas, diskutuoja įvairiomis aktualiomis temomis. Šalia sunkvežimio priekabos sumontuotoje palapinėje vyksta įvairių produktų, skirtų autoservisams, pristatymai. Gamintojų atstovai ir autoservisų įrangos specialistai atsakinėja į lankytojų klausimus, konsultuoja automobilių šaltkalvius, pataria autoservisų savininkams, kokia produkcija labiausiai atitinka jų poreikius. Žmonės taip pat supažindinami su naujausia gamintojų produkcija, jiems dalijami lankstinukai ir įvairios produkcijos katalogai. Specialiai perdarytas sunkvežimis vyksta į tuos miestus ir regionus, kur yra didžiausias tokių renginių poreikis, o grafikas sudarytas net keletui mėnesių į priekį. Bene svarbiausia yra tai, kad įmonės „Inter Cars Lietuva“ klientams dalyvavimas šiame renginyje yra visiškai nemokamas!

„SHOW CAR 2013“ LIETUVOJE

Taigi, neeilinis „Inter Cars“ projektas „Show Car“ visai netrukus apsilankys Lietuvoje ir visus, norinčius dalyvauti jo metu vyksiančiuose seminaruose bei techniniuose mokymuose, raginame jau dabar užsiregistruoti į renginius, nes vieno renginio metu galės dalyvauti tik iki 50 dalyvių! Užsiregistruoti galima internete, specialiai mokymams bei seminarams skirtame tinklalapyje adresu http://mokymai.intercars.lt .
Per UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų derybas su „Show Car“ projekto vadovais sutarta, kad specialiai įrengtas sunkvežimis pasirodys Lietuvoje jau šių metų balandžio 30 dieną, o seminarai, mokymai ir autoservisų įrangos pristatymai įvyks dviejuose Lietuvos miestuose – Klaipėdoje bei Vilniuje. „Show Car“ renginiai vyks šiose vietose:
Klaipėdoje, šalia naujosios ŠVYTURIO arenos (Dubysos g. 10), renginiai vyks balandžio 30–gegužės 5 dienomis;
Vilniuje, LITEXPO parodų centre (Laisvės pr. 5), renginiai vyks gegužės 6–12 dienomis.
Būtina pabrėžti, kad Vilniuje gegužės 10–12 dienomis „Show Car 2013“ renginiai vyks „Litexpo“ organizuotos parodos „ALT2013“ metu (plačiau apie parodą „ALT2013“ galite paskaityti kitame šio žurnalo straipsnyje).
Per visus šiuos renginius vyks gamintojų: EGON VON RUVILLE, ZF SERVICES, KYB EUROPE, SKF, CONTITECH, BOSCH LIETUVA, TRW AUTOMOTIVE, HELLA, FEBI BILSTEIN, MAHLE GROUP, COMMA OIL & CHEMICALS LTD, ir kitų visame pasaulyje gerai žinomų gamintojų atstovų seminarai, techniniai mokymai bei produktų demonstracijos. Be to, ROTTLER, BEHR, DELPHI, MAGNETI MARELLI, EVERT, TOPTUL ir kitų žinomų gamintojų bei prekių ženklų pristatymai. Renginiai kiekviename mieste prasidės 9 val. ryto, o baigsis 18 val. vakare.
Taigi, belieka tik paraginti, kad visi UAB „Inter Cars Lietuva“ klientai, norintys dalyvauti seminaruose, techniniuose mokymuose ar autoservisų įrangos ir įvairių produktų pristatymuose, registruotųsi internete adresu http://mokymai.intercars.lt arba kreiptųsi į artimiausią UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovybę ar susisiektų su juos aptarnaujančiu vadybininku.

RENGINIO „SHOW CAR 2013“ TVARKARAŠTIS