“Nemuno žiede” ratus suks tiek profesionalai, tiek mėgėjai

Reta galimybė autosporto mėgėjams pasitaikys šį sekmadienį, rugsėjo 1 dieną. „BCR Sportas“ ir „Nemuno žiedo“ organizuojamame „Open Track Day“ renginyje ratus vienintelėje Lietuvoje lenktynių trasoje galės sukti tiek autosporto profesionalai, tiek mėgėjai.

„Open Track Day“ yra visame pasaulyje populiarūs renginiai, kuriuose saugiai, bet greitai važinėti lenktynių trasose sudaromos sąlygos kiekvienam norinčiam. Renginio metu dalyviai nesirungia tarpusavyje, o tik su savimi. Todėl tai vienas saugiausių būdų savo vairavimo įgūdžius išbandyti realioje lenktynių trasoje.

„Open Track Day“ mėgėjus visu pirma vienija bendra aistra automobilių sportui. Todėl šiame renginyje galima sutikti tiek neseniai vairavimo teises gavusius jaunuolius, tiek veteranus. Tai yra savotiškas laisvalaikio praleidimo būdas ir galimybė ne tik važinėti trasoje, bet ir bendrauti bendraminčiams.

„Nemuno žiedas“ šį rudenį organizuos visą tokių reginių ciklą, kuris prasidės jau rugsėjo 1 dieną. Jau dabar renginyje pareiškė norą dalyvauti virš 60 dalyvių. Jame bus galima pamatyti tiek standartinius automobilius, tiek retus ir galingus bolidus. Tokius, kaip Audriaus Niekio Porsche 944, turinti 350 AG. Arba Izidoriaus Pauksčio Nissan 200sx su 580 AG varikliu.

Tiek trasoje, tiek šalia jos esančiame dalyvių parke bus galima pamatyti ne vieną išskirtinį bolidą, bet ir autosporte žinoma veidą. Todėl įdomu bus ne tik dalyviams, bet ir žiūrovam, kuriems įėjimas į renginį bus nemokamas. Renginio pradžia 13 val.

Renginio video: http://www.youtube.com/watch?v=tRbvEhpi1Lg&feature=youtu.be