Naujas „Jeep Grand Cherokee“ – jau Lietuvoje

Didelių visureigių gerbėjai Lietuvoje sulaukė svarbių naujienų – įgaliotoji „Jeep“ atstovė Lietuvoje ir Latvijoje UAB „Autobrava“ šių automobilių mylėtojams pristato naują 2014 m. modelį „Jeep Grand Cherokee“. Daugiau nei prieš du dešimtmečius pirmą kartą pristatytas ir iki šiol daugiausiai apdovanojimų sulaukęs didelis SUV kategorijos visureigis galės pasigirti nauju išorės ir vidaus dizainu, pažangiausiomis technologijomis bei nauja aštuonių pavarų automatine pavarų dėže.

Gamintojo teigimu, kai pirmą kartą „Jeep Grand Cherokee“ pasirodė rinkoje, jis įkūnijo laisvės, autentiškumo, nuotykių ir aistros vertybes – visa tai atspindi ir naujosios kartos „Grand Cherokee“, tačiau jis žada nustatyti naujus aukščiausio lygio standartus padidinto pravažumo automobilių kategorijoje.

„Su naujuoju „Grand Cherokee“ galima pajusti laisvę sunkiai pravažiuojamose vietose, būti reprezentatyviais darbo metu ir moderniais laisvalaikio metu. Visa tai – dėka išskirtinių jo galios, komforto, inovacijų ir pravažumo savybių. Tikimės, jog tikrieji šių amerikietiškų automobilių gerbėjai nepraleis progos įsitikinti, kad „Grand Cherokee“ gali pranokti net ir pats save“, – sako UAB „Autobrava“ direktorius Renaldas Gineika.

Naujas „Grand Cherokee“ išorės ir vidaus dizainas – vienas ryškiausių ir greičiausiai pastebimų naujojo modelio pokyčių, lyginant su jo pirmtaku. „Grand Cherokee“ turi naujus biksenoninius priekinius žibintus su LED dienos šviesos žibintais (DRLs), naujo dizaino ratus ir gali pasigirti unikaliais vidaus bei išorės spalvų deriniais.

Šio visureigio interjeras vertas ypatingo dėmesio. Rankų darbo interjeras ir aukščiausios kokybės apdailos medžiagos – Natura Plus oda ir ypatingos kokybės mediena – naujajam „Jeep“ modeliui suteikia daugiau rafinuotumo, o naujas trijų stipinų vairas padeda sukurti išskirtinį caharakterį.

Didesnį „Grand Cherokee“ manevringumą, komfortą bei stabilumą važiuojant įvairios dangos keliais užtikrina visiškai nauja standartinėje komplektacijoje esanti aštuonių pavarų automatinė pavarų dėžė. Ji taip pat prisideda prie mažesnių degalų sąnaudų, CO2 kiekio, pagerina pagreitį bei užtikrina sklandesnį ir greitesnį pavarų perjungimą.

„Grand Cherokee“, kaip ir kiti „Jeep“ modeliai, pasižymi unikaliomis šiems automobiliams būdingomis pravažumo savybėmis, kurias užtikrina trys keturių varomųjų ratų sistemos – Quadra-Trac II, Quadra-Drive II ir SRT-exclusive Quadra-Trac, taip pat Jeep Quadra-Lift hidraulinė važiuoklė ir Selec-Terrain bei Selec-Track sukibimo valdymo sistemos. Puikias sportinio važiavimo savybes itin gerai padeda pajusti „Jeep Grand Cherokee SRT“ modelis, išvystantis iki 470 AG.

„Grand Cherokee“ taip pat siūlo pažangiausius saugos elementus – atnaujintą Forward Collision Warning su Crash Mitigation ir visiškai naują Selec-Speed Control sistemą. Jos abi papildo ir taip jau gausias automobilio standartines aktyvias bei pasyvias saugos sistemas.

Naujajame „Jeep Grand Cherokee“ siūlomas ir naujas informacinių pramogų turinys, kurį suteikia naujoji balsu valdoma UConnect sistema su 8.4 colių jutiklinių ekranu bei palydovine navigacijos sistema ir 7 colių TFT valdomas klasterinis ekranas, kuris yra tikra naujovė šiam prekės ženklui. Išskirtinio aukščiausios klasės „Grand Cherokee Summit“ ir „Grand Cherokee SRT“ modelių pirkėjai galės mėgautis ir 825 vatų „Harman Kardon“ erdvinio garso sistema su devyniolika moderniausių garsiakalbių.

Naujasis „Jeep“ modelis, kurį jau galima apžiūrėti „Autobrava“ salonuose, siūlomas pasirinktinai su „Laredo“, „Limited“, „Overland“ ir SRT apdailos lygiais. Šių modelių asorimentą taip pat papildė ir išskirtinis aukščiausios klasės „Summit“ modelis. Naujojo „Jeep Grand Cherokee“ kaina Lietuvoje prasideda nuo 152,5 tūkst. litų.

Nuo 1992 m., kuomet pasirodė pirmasis „Jeep Grand Cherokee“, visame pasaulyje jau parduota beveik 5 milijonai vienetų šio modelio automobilių.

UAB „Autobrava“ yra įgaliotoji „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atstovė Baltijos šalyse bei „Jeep“ atstovė Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu, prekyba atsarginėmis dalimis ir aksesuarais. „Autobrava“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

Kontaktai:

Barbora Gedvilaitė, 8 678 05732, barbora@maniac.lt