„Bridgestone“ vėl paskelbta didžiausia padangų gamintoja pasaulyje


Remiantis kasmetiniu „Rubber & Plastics News“  pranešimu, jau penktą kartą iš eilės „Bridgestone“ tapo didžiausiu padangų gamintoju pasaulyje. Galėdama pasigirti 28,6 mlrd.  JAV dolerių pajamomis, „Bridgestone“ nurungė tokius žymius padangų gamintojus, kaip „Michelin“, „Goodyear“ ar „Pirelli“.

Geriausiųjų viršūnėje

„Rubber & Plastics News“ – prestižinis žurnalas, kuris stebi ir rašo apie padangų ir kitų gumos produktų rinką. Remiantis naujausia leidinio statistika, „Bridgestone“ iškopė į didžiausių padangų gamintojų sąrašo viršūnę jau penktą kartą iš eilės. Nepaisant ekonominio nuosmukio 2012 m., Japonijos padangų gamintoja dar labiau sustiprino lyderės pozicijas ir dabar užima 15,2 proc. pasaulinės rinkos dalį, nurungdama savo pagrindinius konkurentus „Michelin“ ir „Goodyear“.
„Rubber & Plastics News“ ataskaitoje įtraukti padangų pardavimų skaičiai, neatsižvelgiant į šalutines padangų gamintojo veiklas. „Bridgestone“ priklausantys „First Stop“ priežiūros centrai, elementų, tokių kaip plieninio kordo gamyba, sintetinė guma, ir anglies pluošto gamyba ir prekyba taip pat vaidina svarbų vaidmenį „Bridgestone“ veikloje ir biudžete.

„Bridgestone“ sėkmė

„Bridgestone“ kelias į sėkmę grįstas kompanijos ir jos partnerių bendra misija: „darbas visuomenei ir aukščiausia kokybė“. Iš pradžių batų padus gaminusi šeimos kompanija vėliau išsivystė į padangų gamybos milžinę bei didžiausią padangų gamybos korporaciją pasaulyje. Nuo to laiko, kai 1930 m. „Bridgestone“ pagamino savo pirmąją padangą, kompanija pradėjo sparčiai ir nuosekliai kurti modernius sprendimus automobilių pramonei. „Bridgestone“ sukurtos technologijos sukėlė tikrą revoliuciją padangų pramonėje. Šiandien „Bridgestone“ užpatentuoti sprendimai, tokie kaip „Run-Flat“ padangos (kurios užtikrina vairavimo saugumą, nepaisant to, kad padanga neteko oro) yra plačiai žinomos ir naudojamos visame pasaulyje.
„Lyderio pozicija prestižinėje pramonės ataskaitoje yra geriausias įrodymas, kad kompanija vykdo savo planus, remdamasi savo vertybėmis. Dabar „Bridgestone“ nėra vien tik didžiausia padangų gamintoja pasaulyje, bet ir inovatorė, kuri nurodo tendencijas likusiai rinkai. Mes didžiuojamės galėdami prisidėti prie bendros grupės sėkmės, didindami savo pardavimus Rytų Europoje“, – sakė „Bridgestone“ Rytų Europos regiono generalinis direktorius Armandas Dahi.

„Bridgestone“ potencialas

„Bridgestone“ kompanija už savo potencialą taip pat yra skolinga modernioms gamykloms, esančioms visame pasaulyje, įskaitant Lenkijos padangų gamyklas Poznanėje ir Ščecino miestuose, Stargarde bei gumos produktų gamyklas Wolsztynėje ir Żarówo miestuose. Daugiau nei 180-yje gamyklų dirba beveik 140 tūkst. kvalifikuotų darbuotojų, kurie užtikrina aukščiausią produktų ir aptarnavimo kokybę.

„Bridgestone“  gamina padangas įvairiausioms transporto priemonėms. Kompanijos produktų asortimentui priklauso padangos, skirtos motociklams, lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams,  autobusams, žemės ūkio ir pramoninėms mašinoms bei oro transportui. Besiremdama savo milžiniška patirtimi, pasaulio lyderė vis dar ieško naujų sprendimų, kaip pagerinti savo klientų komfortą ir saugumą. Moderniųjų technologijų centruose Japonijoje (Tokijuje), JAV (Akrone, Ohajo valstijoje), Italijoje (Romoje) ir Kinijoje (Wuxi) dirba geriausių pasaulyje ekspertų komandos.