„Kia Niro“ debiutuos Frankfurto automobilių parodoje

Kia“ patvirtino, kad naujasis dramatiškasis europietiškas koncepcinis modelis „Niro“ bus pristatytas kasmetinėje 65-oje Frankfurto automobilių parodoje.

Rugsėjo 10-ąją viešai pasirodysiantis „Kia Niro“ – tai užuomina apie būsimąjį konkurentą B segmento automobiliams. Jis pasižymės miesto dvasia alsuojančiu stiliumi ir atkaklumu bei turės modernų variklį. Automobilis buvo sukurtas „Kia“ Frankfurto dizaino studijoje – vos kelių šimtų metrų atstumu nuo tos vietos, kur vyks paroda. Koncepcinio modelio dizainą sukūrė Gregory Guillaume – „Kia“ Europos padalinio vyriausiasis dizaineris.

Niro“ nėra baisios net ir moderniausio vairuotojo užgaidos. Jis pasiruošęs priimti bet kokį iššūkį, jis išsiskiria šelmišku charakteriu, besislepiančiu stilingame ir energingame kūne, kontrastingais medžiagų junginiais, įskaitant nerūdijančio plieno elementus, bei kompaktiškumu.

Gimęs iš „Kia“ troškimo sukurti naują kompaktišką automobilį reikliam vairuotojui individualistui, „Niro“ gali pasiūlyti intriguojančių elementų, kurie ne visada būdingi mažiems automobiliams, Europai ir europiečių vairuotojų skoniui.