Ketvirtadienį Vilniuje pristatyta prabangiausia „Mercedes-Benz“ S klasė

Rugsėjo 26 dieną ketvirtadienį Vilniuje įsikūrusiame oficialaus „Mercedes-Benz“ automobilių atstovo Lietuvoje „Silberauto“ salone (Pirklių g. 9) vyko naujausios „Mercedes-Benz“ S klasės automobilių pristatymas. Čia buvo pristatytos didžiausios naujienos, technologinės inovacijos ir, žinoma, dizaino sprendimai.

Pasaulyje naujoji „Mercedes-Benz“ S klasė buvo itin laukta. Šis automobilių gamintojas net kelis kartus šiais metais pateikė stulbinančių naujienų apie naujausius S klasės automobilius ir vieną prototipą. „Dar visai neseniai Frankfurto parodoje buvo atskleistos visos detalės ir subtilybės apie naująją S klasę, o dabar mes apie tai kalbam čia Lietuvoje. Tai yra itin modernus automobilis ir jis turi tam tikrą savo auditoriją, kuriai mes siekiame kaip įmanoma greičiau pristatyti naujausius „Mercedes-Benz“ modelius,“ – teigia UAB „Silberauto“ lengvųjų automobilių pardavimo Lietuvoje vadovas Rolandas Samuolis.

Vilniuje naujausia šio gamintojo S klasė bus pristatyta kviestiniams svečiams – klientams ir partneriams.

„Mercedes-Benz“ S klasė yra prabangiausia ir moderniausia klasė iš visų šio gamintojo automobilių. Dėl šios priežasties daugelio automobilių entuziastų akys ir krypsta į šią liniją, kuri visam pasauliui diktuoja technologinius sprendimus ir tendencijas.

Algimanto Brazaičio nuotr.