R. Kupčikas po lenktynių Hungaroringe liko šeštas

Po mėnesio pertraukos savaitgalį Vengrijoje garsiojoje Hungaroringo trasoje vyko „Volkswagen Castrol Cup“ serijos žiedinės lenktynių, kuriose kartu su Lenkijos, Austrijos, Švedijos, Meksikos, Čekijos, Vokietijos ir Slovakijos žiedinių lenktynių meistrais varžosi ir Lietuvos sportininkas Robertas Kupčikas, priešpaskutiniojo etapo varžybos.

Šeštadienį vyko kvalifikacinės varžybos, kurios mūsų šalies atstovui ir vėl susklostė ne itin palankiai. Jis kaip ir prieš tai vykusiose Austrijos etapo atrankos varžybose užėmė devintąją poziciją ir iš jos buvo priverstas pradėti pirmąsias lenktynes.

Robertas kovojo netausodamas jėgų, tačiau jam pavyko pralenkti tik du varžovus, startavusius iš geresnių kvalifikacinėse varžybose iškovotų pozicijų. Lietuvis 11,062 sek. atsiliko nuo lenktynes laimėjusio lenko Mateuszo Lisowskio.

Antrųjų lenktynių finišą R. Kupčikas kirto aštuntas, šįsyk nuo jas laimėjusio Jano Kisielio atsilikęs 11,251 sek.

Savo taupyklę Vengrijoje Robertas papildė 58 įskaitiniais taškais, kurie leido jam išsaugoti užimamą šeštąją vairuotojų įskaitos vietą.

Lietuvis su 337 įskaitiniais taškais nuo penktąją poziciją užimančio Maciejaus Steinhofo atsilieka 10 taškų, tačiau septintąją vietą užimantis Marcusas Fluchas Robertui pralaimi vos vieną tašką.

Prieš paskutiniojo, lemiamo etapo batalijas, kurios vyks spalio 4-6 dienomis Poznanėje, ir toliau pirmauja M. Lisowskis, kurio sąskaitoje – 450 taškų.

Antras kol kas J. Kisielis (403 taškai), o trečiąją poziciją užima Jakubas Litwinas, prieš lemiamo etapo batalijas surinkęs 398 taškus.

„Visus Bonus“ nuotr.

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“Tel./Faks: 8 (5) 230 57 25