„Porsche“ patikrins 2500 naujų „Macan“ modelių stabdžių stiprintuvus

Koncernas „Porsche“ pranešė, kad tikrina maždaug 2,5 tūkst. naujų „Macan“ modelių stabdžių stiprintuvus. Preciziškumu garsėjantis vokiečių gamintojas, atlikęs vidinius kokybės tyrimus, nustatė, jog pradiniame „Macan“ gamybos etape galėjo būti pažeisti pavieniai konkrečios automobilių gamybos serijos stabdžių stiprintuvai. Nors net ir su šiuo pažeidimu automobilio stabdžiai atitinka keliamus techninius reikalavimus, koncernas nusprendė sumontuotas detales atnaujinti.

Su visų „Macan“ modelių, kuriuos koncernas siekia patikrinti, savininkais tiesiogiai kontaktuoja „Porsche“ automobilių platintojai konkrečioje šalyje. Lietuvoje juo yra bendrovė „Prime Auto“, kuri jau susisiekė su „Macan“ modelių pirkėjais Lietuvoje. Patikrinimas „Porsche“ savininkams nemokamas ir trunka tik kelias minutes. Kitų „Porsche“ modelių vairuotojams „Macan“ aptiktas galimas trūkumas nėra aktualus.

„Porsche“ atstovas Lietuvoje „Prime Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“, kuri vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupei iš viso priklauso 20 įmonių.

www.www.auto-bild.lt