R.Čapkausko ir T.Šipkausko ekipažas Baltarusijos ralyje – pirmieji

Sėkmingai ir rezultatyviai prabėgęs čempionų raliu tituluojamas „Rally Talsi“ lietuvių nenuvargino: praėjusį savaitgalį R.Čapkausko ir T.Šipkausko ekipažas Baltarusijos ralio (Braslau) etape aplenkė visus varžovus ir užlipo ant aukščiausios apdovanojimų pakylos.

Paprastai didele dalyvių gausa negalintis pasigirti ralis šiais metais pritraukė ne visai kuklų, apie 30 dalyvių skaičių, tarp kurių – žinomiausi Baltarusijos bei Baltijos šalių ralistai.

Pirmąją dieną (penktadienį) dalyviai turėjo įveikti keturis greičio ruožus, po kurių R.Čapklausko ir T.Šipkausko ekipažas atsiliko nuo J.Vorobjovs ir A.Malnieks ekipažo, važiuojančio BMW M3 automobiliu, vos 6,6 s. Nepasidavę varginančiam karščiui, antrosios ralio dienos metu čempionai atsikovojo skirtumą ir aplenkė latvių ekipažą 27 sekundėmis.

Taigi, bendroje įskaitoje greičiausias tapo R.Čapkausko ir T.Šipkausko ekipažas su puikiai pažįstamu Mitsubishi Evolution IX, antrieji – latviai J.Vorobjobs ir A.Malnieks su BMW M3. Trečioji vieta bendroje įskaitoje teko baltarusių A.Jamakovskij ir A.Rudnickij ekipažui.

Taigi, po smagių dviejų savaitgalių raliuose – R.Čapkausko ir T.Šipkausko ekipažas pirmauja tiek Lietuvos automobilių ralio čempionate, tiek ir Baltarusijos ralio bendroje įskaitoje.

Visi Baltarusijos ralio rezultatai: http://autosport.by/news/a-74375.html

Inga Juškevičiūtė