„Bridgestone“ tapo oficialia Pasaulio olimpinių žaidynių partnere

Koncernas bus oficialus Olimpinių žaidynių padangų tiekėjas

„Bridgestone“ bendradarbiavimas su Olimpinėmis žaidynėmis ir Olimpiniu judėjimu prasideda iškart po sutarties pasirašymo – kompanija aktyviai ruošis 2016 m. vasaros Olimpiadai, kuri įvyks Rio de Žaneire. Be to, „Bridgestone“ rėmimo teisės galios 2018 m. vyksiančių Žiemos olimpinių žaidynių metu, 2020 m., 2022 m. bei 2024 m. Olipminių žaidynių, kurios vyks IOC komiteto parinktuose miestuose metu. Sutartyje taip pat numatytas Jaunimo olimpinių žaidynių, vyksiančių 2017-2024 m. rėmimas.

„Bridgestone“ rėmimo sutartyje įtrauktos šios produktų kategorijos: kompanija tieks specialius seisminės izoliacijos guolius, kurie yra naudojami siekiant apsaugoti konstrukcijas (stadionus) nuo žemės drebėjimo padarytos žalos; žinoma, ir visa kompanijos gaminamų padangų gama, kuri leidžia „Bridgestone“ vadintis oficialia Olimpinių žaidynių padangų tiekėja.

„Būdama pasaulinė organizacija „Bridgestone“ didžiuojasi galėdama būti Olimpinio judėjimo nare.  Olimpinis judėjimas – tai grupė organizacijų, kurios ne tik suburia geriausius pasaulio atletus didžiausiame sporto festivalyje, bet ir suteikia šiai sporto šventei bendruomeniškumo dvasios, socialinės atsakomybės, pagarbos bei įpareigoja laikytis pagrindinių olimpinių principų“, – sutarties pasirašymo ceremonijos metu sakė „Bridgestone“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas M.Tsuya.

„Mes tikimės, kad tai bus ilga ir abiems pusėms naudinga partnerystė. Mes vykdysime savo įsipareigojimus visuomenei ir nuolat informuosime apie tai prekinio ženklo vardu“, – pridūrė jis.

„Tai išties globali rėmimo programa, nes ji naudinga visiems ateities Žaidynių organizatoriams bei visiems Nacionaliniams olimpiniams komitetams ir jų atletams. Ji užtikrina, kad Olimpiadoje galėtų dalyvauti ne tik didžiųjų, bet ir mažų šalių atstovai. „Bridgestone“ kompanija yra savo srities lyderė, ir mes džiaugiamės priimdami ją į savo pagrindinių rėmėjų gretas bei esame sužavėti jos ilgalaikiais įsipareigojimais, kuriuos kompanija pademonstravo Olimpiniame judėjime“, – teigė IOC prezidentas T.Bachas.

Ši partnerystė suteikia „Bridgestone“ strateginę pasaulinę platformą, kuri leidžia pasiekti klientus naujais aktyvacijos ir komunikacijos metodais, sukurti pasitikėjimą prekiniu ženklu ir jo siūlomomis technologijomis bei tęsti savo veiklos globalizaciją, kuri būtų neįmanoma be pasididžiavimo vertų komandos narių visame pasaulyje.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavo Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) viceprezidentas Johnas Coatesas, IOC Rinkodaros komisijos pirmininkas, Japonijos Olimpinio komiteto (JOC) viceprezidentas, 2020 m. Tokijo olimpinių žaidynių  Olimpinių ir parolimpinių žaidynių organizacinio komiteto viceprezidentas Tsunekazu Takeda, JOC valdybos narys, Sidnėjaus olimpinių žaidynių maratono dalyvis aukso medalininkas Naoko Takahashi bei Atėnų ir Pekino olimpinių žaidynių dalyvis, plaukimo krūtine aukso laimėtojas Kosuke Katajima.

„Bridgestone“ derina šią partnerystę su savo misija „tarnauti visuomenei siūlant aukščiausią kokybę“ ir paremia pagrindinius Olimpiados pricipus, kurių pagrindinis tikslas yra leisti sportui tarnauti harmoningam žmonijos išsivystymui, siekiant skatinti taiką visuomenėje ir žmogaus orumo išsaugojimą.

www.www.auto-bild.lt