Įpusėjo Kauno rajono mero taurės sprinto čempionatas

„Nemuno žiede“ vykstantis trijų etapų sprinto čempionatas Kauno rajono mero taurei laimėti  birželio 15 dieną visus autosporto mėgėjus sukvietė į antrąjį etapą. Būtent antrajame etape ir virė didžiausios kovos dėl bendros įskaitos nugalėtojų.

Antrasis sprinto etapas sukvietė daugiau nei pusšimtį geriausių šio sporto mėgėjų. Priekiniais varomais ratais automobilių klasėje dominavo Edvinas Kajokas. Jis net trimis sekundėmis aplenkė savo artimiausią persekiotoją. Antroji vieta atiteko Justinui Akeliui. Jam prieš varžybas teko remontuoti savo automobilį, tačiau pašalinus visus gedimus Justinas pasiekė puikų rezultatą. Taip pat galime pastebėti, kaip kiekvienose varžybose gerėja šio sportininko forma ir rezultatai. Trečiojoje vietoje liko nuolatinis Nemuno žiedo renginių dalyvis bei prizininkas Vidas Valuckas.

Didelė konkurencija buvo galiniais varomais ratais automobilių klasėje. Tarp pirmąją ir trečiąją vietą užėmusio sportininko laiko skirtumas buvo vos viena sekundė. Tačiau atkaklioje kovoje laimėjo Marius Savukaitis.

Taip pat galiniais ratais varomų automobilių klasėje buvo galima išvysti galingą profesionaliai šoninio slydimo lenktynėms paruoštą automobilį. Jis važiavo nesportinėje įskaitoje ir jį vairavo Ronaldas Ramoška.

Visais keturiais ratais varomų automobilių klasėje ir toliau dominuoja Mantas Mikuckas. Lenktynininkas artimiausią varžovą aplenkė daugiau nei 4 sekundėmis. Už jo išsirikiavo taip pat „seni sprinto vilkai“ – Evaldas Kazlauskas ir Mindaugas Liatukas.

„Open Sport“ klasėje ir vėl puikiai pasirodė Mantas Mikuckas, pasiekęs geriausią dienos rezultatą. Jis trasą įveikė per 1 minutę ir 28 sekundes. Už jo įsitvirtino Edvinas Kajokas. Tuo tarpu dėl trečios vietos vyko įnirtinga, dešimtųjų sekundės dalių, kova tarp Evaldo Kazlausko ir Roberto Gruzinsko. Pastarajam teko užleisti podiumą Evaldui Kazlauskui, kuris buvo vos vos greitesnis.

Finalinis etapas įvyks liepos 13 dieną ir nugalėtojams taures įteiks pats Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. O „Nemuno žiedas“ ir toliau ruošia renginius tiek žiūrovams, tiek autosporto mėgėjams. Jau šį penktadienį, birželio 20 dieną, organizatoriai visus kviečia į šoninio slydimo treniruotę „Putadienis“.

www.www.auto-bild.lt