Savaitgalį Smalininkuose – trečias Lietuvos kartingo čempionato etapas

Savaitgalį Jurbarko rajone esančioje Smalininkų kartingo trasoje vyks jau trečio Lietuvos kartingo čempionato etapo lenktynės – sekmadienį čia kausis geriausi Lietuvos kartingo meistrai garsinantys mūsų šalies vardą ir Europos trasose.

Teigiama, kad Smalininkų kartodromas – bene greičiausia kartingo trasa Lietuvoje. Beje, tai Europos kartingo čempiono Simo Juodviršio „namų“ trasa.

Smalininkų trasoje varžysis ir Europoje Lietuvos vardą garsinantys sportininkai

Sekmadienį Smalininkų kartodrome važiuos ir vienas iš ryškiausių Lietuvos kartingo meistrų, Europos čempionas  Simas Juodviršis. Šį savaitgalį jis sužibėjo Belgijos Genko trasoje. Per oficialias treniruotes Simas buvo trečias. Kadangi per kvalifikaciją jis buvo susirėmęs su vienu iš konkurentų, „KZ2“ klasėje važiuojantis lietuvis per lenktynes startavo iš 29 pozicijos, tačiau jau pirmame rate įspūdingai aplenkė 11 oponentų. Simas Juodviršis Genko trasoje, aplenkęs 24-is sportininkus, finišavo penktas.

Autografų kartingų gerbėjai Smalininkuose galės prašyti ir kito Europos čempionato lenktynių trasas „KZ2“ klasės technika šturmuojančio patyrusio lietuvio Pauliaus Paškevičiaus. Šis vyrukas pirmame Europos kartingo čempionato etape Belgijos Genko kartodrome finišavo 57-as.  Genko trasoje važiavo ir dar vienas lietuvis – šalia Europos čempionato lenktynių vykusiose „Academy“ taurės varžybos lenktyniavo Titas Jurkonis.

Kartingo mėgėjų Smalininkai lauks sekmadienį

Kartingo sporto aistruolių Smalininkų kartodromas laukia artėjantį sekmadienį. Susiruoškite į kelionę taip, kad Jurbarko rajone, Smalininkuose, būtumėte vidurdienį. Na o čia patys geriausi Lietuvos kartingo meistrai jums dovanos tikrą greičio šventę. Pasiruoškite sirgti už lenktynininkus, kurie garsina mūsų šalies vardą visoje Europoje, nepamirškite paprašyti autografų ir smagiai praleiskite laiką.

R. Savicko nuotr.

www.www.auto-bild.lt