Šou socialiniame tinkle „Facebook“ jaunuoliams kainuos brangiai

Marijampolės sav. Gudelių kaimo gyventojas V. K., gim. 1991 m., asmeninėje „Facebook“ paskyroje su socialinio tinklo lankytojais pasidalino vaizdais apie savo ir dar dviejų draugų pasivažinėjimą automobiliu „BMW 318″. Visą laiką, kol buvo filmuojama, buvo daromi grubūs Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Jaunuoliai savo vairavimo gebėjimus rodė ir vaizdą fiksavo Marijampolės sav. Gudelių kaimo ribose. Vienas po kito jaunuoliai sėdo už vairo ir lėkė spausdami akseleratoriaus pedalą taip, kad praslystų ratai ir automobilis būtų kuo sunkiau valdomas.

Tyrimo metu Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai išsiaiškino, kad automobilį vairavo nepilnamečiai pusbroliai A. B. (gim. 1996 m.) ir G. B. (gim. 1996 m.). Pareigūnai jiems surašė administracinio teisės pažeidimo protokolus dėl to, kad jie chuliganiškai vairavo automobilį dar apskritai neturėdami teisės vairuoti. Už tai šiems nepilnamečiams  gresia bauda nuo 1 250 iki 1 750 litų.

V. K., kuris filmavo pusbrolius važiuodamas savo automobiliu jiems iš paskos, vėliau pats sėdo už „BMW 318″ vairo ir buvo filmuojamas vieno iš pusbrolių. Jo veiksmai bus taip pat pareigūnų įvertinti ir atsakomybėn jis neišvengs (šiuo metu jis yra išvykęs į užsienį). Vaizdo įraše užfiksuota, kaip V. K.  važiuoja dideliu greičiu, „raižo saules“, kol suplyšta vairuojamo automobilio padanga, išlipęs atsitupia prie jos, pozuodamas ir didžiuodamasis savimi iškelia dešinės rankos nykštį, nusišypso, sėda už vairo ir toliau tęsia „pasirodymą“. Už tokius veiksmus jam gresia administracinė nuobauda nuo 1 000 iki 2 000 litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių iki dvejų metų.

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus informacija