Tradicinis globos namų vaikų kartingo turnyras E. Bičkausko taurei laimėti

Saulėtą gegužės 31-osios rytą į „Plytinės kartodromą“ jau šeštąjį kartą rinkosi gausybė vaikų bei jaunuolių iš įvairiausių vaikų globos namų, esančių visoje Lietuvoje. Į jau tradicine tapusia šventę, susirinko beveik trys šimtai vaikų. Jie dalyvavo kartingo turnyre signataro Egidijaus Bičkausko įsteigtai taurei laimėti.

33 skirtingo amžiaus mergaitės ir berniukai rungėsi azartiškose lenktynėse, o jų palaikymo komandos taip pat stengėsi kaip įmanydamos, mat buvo įsteigti ir specialūs prizai sirgaliams.

Turnyre dalyvavusioms mergaitėms specialius prizus įsteigė ir Vairuojančių Moterų Asociacijos steigėjos Asta Jonušienė bei Daiva Tamošiūnaitė. Vaikus sveikino signataras Egidijus Bičkauskas, vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė ir naujai įsteigtos asociacijos prezidentė Asta Jonušienė. Kalbėję vaikams palinkėjo gerų startų, puikių emocijų ir, žinoma, puikių rezultatų. „Laikykite stipriai vairus, atidžiai stebėkite priešininkus ir situaciją trasoje, giliai viduje tikėkite savo pergale, tuomet ir prizai bus jūsų“- vaikams linkėjo Asta Jonušienė.

Šventės dalyvius per atidarymo ceremoniją atvyko pasveikinti  Lietuvos Raitosios policijos kuopa bei Lietuvos teisėsaugininkų motociklininkų klubas „Warriors“. Baikeriai buvo sutikti garsiais vaikų aplodismentais, o Raitosios policijos elegantiškas žirgų pasirodymas ne vieną renginio dalyvį privertė susižavėti.

Po renginio vedančiosios Daivos Tamošiūnaitės palinkėjimų, dalyviai aktyviai pradėjo ruoštis lenktynėms.
„Labai džiugu matyti, ne tik azartiškai nusiteikusius šios dienos lenktynininkus, bet ir palaikymo grupes, iš kurių viena azartiškiausių ir geriausių palaikymo komandų bus apdovanota specialiuoju prizu,“- pažadėjo Daiva.

Prieš didijį finalą pietums pasivaišinę kareiviška koše ir atsigaivinę „Iceco“ ledais, renginio svečiai aplodismentais sutiko dar vieną staigmeną- scenoje pasirodžiusį dainininką Anatolijų. Pasilinksminę bei atsipūtę renginio dalyviai ėmė ruoštis didžiajam Super finalui.

Azartiškų E. Bičkausko kartingų turnyro rezultatai:

11-13m. įskaita: I) Oskaras Nargėla II) Edvard Zamaro III) Erikas Salnik;

Mergaičių finalas: I) Ema Namavičiūtė II) Inesa Stepanina III) Vytautė Abukevičiūtė;

B finalas vaikinai 14-16m.: I) Gytis Bikneris II)Karolis Puluikis III) Rolandas Datenis;

A finalas vaikinai 14-16m. I) Egidijus Porozovas II) Mantas Kucinas III) Rokas Česonis;

Azartiškiausios ir aktyviausios palaikymo komandos nugalėtojais buvo paskelbti Obelių vaikų globos namai su Tadu Muraška priešakyje, kuriam be gausybės kitų dovanų, už aktyvumą įteikta ir pilna dėžė „Volfas Engelman“ giros. Lenktynių nugalėtojams išdalinta daug vertingų dovanų, o jose dalyvavusiems, tačiau nelaimėjusiems – paguodos prizų.

www.www.auto-bild.lt