Vilniuje atsidaro naujas Citroen automobilių pardavimo centras

Automobiles Citroën importuotojas Latvijai ir Lietuvai – SIA „VEHO“ – suteikė automobilių pardavėjui UAB „FAKTO“ autocentras leidimą Lietuvoje pardavinėti ir aptarnauti CITROËN markės automobilius. Naujas CITROËN markės automobilių pardavimo centras „Fakto Auto – CITROËN centras“ Vilniuje atsidarys birželio 26 dieną ir paženklins šią plėtrą. Naujasis automobilių pardavimo centras apima net 1600 m² plotą adresu Laisvės pr. 3a, Vilniuje, ir yra įsikūręs netoli UAB „FAKTO“ autocentro Nissan ir Hyundai automobilių pardavimo centro.

Naujos CITROËN automobilių atstovybės atidarymo tikslas yra įtvirtinti šio prekės ženklo pozicijas, taip pat plėtoti tvarų ir kokybišką prekybos ir garantinio aptarnavimo tinklą Lietuvos rinkoje. Atstovybės veikla apims pilną paslaugų spektrą – CITROËN automobilių pardavimą, visą įmanomą aptarnavimą po pardavimo, taip pat galimybę užsisakyti ir nusipirkti atsarginių dalių bei aksesuarų. Be to, ekspozicijoje rasite visą CITROËN automobilių gamą, įskaitant DS linijos modelius, juos klientai galės apžiūrėti 740 m² plote.

UAB „FAKTO“ autocentro generalinis direktorius Donatas Rutkauskas džiaugiasi, kad kompanija tapo oficialiu CITROËN markės automobilių platintoju Lietuvoje: CITROËN prekės ženklas ir toliau stebina pasaulį naujovėmis bei patraukliais automobilių dizainais. Jau daugelį metų CITROËN prekės ženklas yra komercinių transporto priemonių pardavimų viršūnėje, o šią poziciją padėjo užtikrinti transporto priemonių patikimumo ir kainos santykis. Esu tikras, kad 9 metų UAB „FAKTO“ autocentro patirtis automobilių pardavimo, garantijų teikimo ir aptarnavimo sektoriuose užtikrins aukščiausią klientų aptarnavimą. Sieksime ne tik patenkinti klientų poreikius, bet taip pat skatinsime klientų lojalumą CITROËN prekės ženklui.

Apie CITROËN

Automobiles Citroën automobilių prekinis ženklas yra dinamiškas ir kūrybingas, transporto rinkoje gyvuojantis jau 90 metų. 2010 m. šis prekinis ženklas pristatė premium modelių liniją, kurioje pasirodė pirmasis DS modelis – DS 3. Netrukus po jo sekė DS 4 bei DS 5 modeliai. Remiantis automobilių gamybos metodais, išdėstytais Créative Technologie strategijoje, CITROËN siūlo savo klientams platų lengvųjų keleivinių transporto priemonių ir komercinių transporto priemonių modelių pasirinkimą. Automobiles Citroën turi 10 000 klientų aptarnavimo taškų 90 pasaulio šalių. Per 2012 metus įmonė pardavė daugiau nei 1,2 milijono automobilių visame pasaulyje.

Lietuvoje CITROËN automobilius parduoda oficialius platintojas – UAB „Fakto“ autocentras Vilniuje, Laisvės pr. 3a.

Apie UAB „FAKTO“ autocentrą

UAB „FAKTO“ autocentras savo veiklą pradėjo 2005-aisiais, kai tapo oficialiu Nissan atstovu Lietuvoje, o 2011 m. – oficialiu Hyundai markės automobilių platintoju. Šiandien kompanija yra sėkmingiausias Nissan markės automobilių atstovas Baltijos šalyse, be to, atsižvelgiant į pardavimų apimtis, įmonė užima 6-ąją vietą Lietuvos automobilių pardavėjų sąraše.

Apie SIA „VEHO“

VEHO Group Oy Ab yra pirmaujanti Suomijos automobilių verslo kompanija, pagrindinė rinkos dalyvė Baltijos šalyse ir Švedijoje. VEHO Group Oy Ab buvo įkurta 1939 m. su tikslu importuoti ir parduoti Mercedes-Benz automobilius Suomijoje. SIA „VEHO“ yra Veho Group Oy Ab dukterinė įmonė. Šiuo metu SIA „VEHO“ bendradarbiauja su keliais automobilių gamintojais transporto priemonių importo, platinimo ir pogarantinio aptarnavimo srityse, lengvųjų keleivinių automobilių, komercinio transporto ir sunkvežimių segmentuose. SIA „VEHO“ yra oficialus CITROËN markės automobilių atstovas Latvijoje nuo 2004 metų, jis apjungia tiek importuotojo, tiek atstovo funkcijas.

www.www.auto-bild.lt