Volkswagen WRC dalyvaus bent iki 2019 metų

„Volkswagen“ oficialiai paskelbė, kad Pasaulio ralio čempionate (WRC) dalyvaus iki 2019 metų pabaigos. Šią komandą išvysime ir birželio 27 dieną Lietuvoje vyksiančiame WRC etape.

Remiantis „WRC.com“ paskelbta informacija, Vokietijos automobilių gamybos milžinas „Volkswagen“, kuris Pasaulio ralio čempionate dominuoja nuo savo debiutinio sezono ir jame buvo įsipareigojęs dalyvauti iki 2015 m., pratęsė sutartį dar keturiems sezonams – iki 2019 m.

2013 m. „Volkswagen“ jau debiutiniame sezone laimėjo tiek asmeninėje vairuotojų, tiek ir komandinėje įskaitose. Šį sezoną čempionate vėl pirmauja nesustabdomas prancūzas Sebastien Ogier, kuris turi 138 taškus, o Sardinijos ralyje, atstovaudamas Vokietijos komandą, iškovojo jubiliejinę 10-ąją pergalę. Antroje pozicijoje žengia jo komandos draugas Jari-Matti Latvala su 105 taškais ir nepanašu, kad juos ar pačią komandą kažkas galėtų pavyti.

„FIA Pasaulio ralio čempionatas yra puiki platforma, kurioje galime pademonstruoti „Volkswagen“ efektyvumą, dinamiką ir automobilių patikimumą pasaulinei rinkai“, – sako „Volkswagen“ komandos tarybos narys Heinz-Jakob Neußer.

„Šis čempionatas geriau, nei bet kuris kitas atskleidžia, kokias technologijas naudojame savo naujausiuose produktuose. Taip pat svarbu, kad čempionatas vyksta realiomis gamtos sąlygomis, kuriomis važinėja ir mūsų klientai iš viso pasaulio“, – sako jis.

J. Neußer teigimu, milijonai žmonių labai aistringai stebi WRC ir tai komandai suteikia daug galimybių plėsti savo potencialą tose rinkose. Tai pagrindinės priežastys, kodėl komanda nusprendė pratęsti savo įsipareigojimus.

Pasak „Volkswagen Motorsport“ direktoriaus Jost Capito, komanda dar niekada nebuvo taip ilgai įsipareigojusi dalyvauti jokiame čempionate ir jie labai didžiuojasi priėmę šį sprendimą.

„Mes tikime savimi ir neatsipalaiduosime nei sekundei. Toliau stengsimės save varžyboms atiduoti visu 100 procentų. Pasiryžimas ir užsispyrimas yra mūsų sėkmės kelias Pasaulio ralio čempionate“, – sakė jis.

Lietuvoje geriausi pasaulio ralio meistrai skries birželio 27 dieną Druskininkų apylinkėse. Bilietus į renginį galima įsigyti www.bilietai.lt arba BILIETAI LT kasose.

Apie VšĮ „Pasaulio ralio čempionatas Lietuvoje“

VšĮ „Pasaulio ralio čempionatas Lietuvoje“ rengia Tarptautinės automobilių asociacijos (FIA) Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapą Lietuvoje ir Lenkijoje. WRC organizuojamas nuo 1973 metų, o varžybos vyksta 15-oje pasaulio šalių. Šis čempionatas yra laikomas vienu sudėtingiausių ir populiariausių pasaulyje. Lietuvoje WRC etapas rengiamas pirmą kartą ir vyks bent trejus metus.

www.www.auto-bild.lt