„Jaguar“ visureigis dar negaminamas, bet apdovanojimus jau gauna

Vokietijos mieste Štutgarte vykusioje tradicinėje automobilių interjero dizaino parodoje „Automotive Interiors Expo 2014“ koncepcinio sportinio miesto visureigio „Jaguar C-X17“ salonas buvo išrinktas geriausiu koncepcinių modelių kategorijoje. Frankfurto automobilių parodoje pirmą kartą parodytame koncepciniame C-X17 taip pat išbandytas būsimo kompaktiško sedano XE naujos architektūros aliuminio monokokas.

„Aš nepaprastai džiaugiuosi šiuo apdovanojimu. Bet kurio naujo modelio salonas turi atspindėti klasikines „Jaguar“ vertybes – inovatyvumą, aukštą technologinį lygį ir su niekuo nesupainiojamą stilių bei laikui atsparią prabangą. Visa tai suderinti yra sudėtinga, tačiau mums pavyko“, – sakė „Jaguar“ dizaino direktorius Ianas Callumas.

Štutgarto paroda yra svarbiausias metų renginys automobilių interjerų kūrėjams, dizaineriams bei konstruktoriams, čia atsiskleidžia naujausios salonų mados, techniniai sprendimai, medžiagos ir technologijos.

Iš specializuotų leidinių žurnalistų sudaryta žiuri geriausius salonus renka dar tik trečius metus, tačiau apdovanojimas jau dabar laikomas prestižiniu.

Apdovanojimų komisijos vicepirmininkas ir žurnalo „Engine Technology International“ redaktorius Deanas Slavnich pažymėjo, kad C-X17 į naują lygį pakylėjo interaktyvumo suvokimą.

„Teisėjai taip pat įvertino pastangas sklandžiai sujungti naujausias technologijas su prabangiomis rankų darbo apdailos medžiagomis. Unikali interaktyvaus paviršiaus priekinė konsolė suteikia naujų galimybių lytėjimui, nes jos paviršius padengtas tarpusavyje susijusiais liečiamaisiais ekranais. Konsolė tampa svarbiausiu komunikacijos įtaisu, nes per ją visi automobilio keleiviai gali prisijungti prie lokalaus Wi-Fi tinklo ir keistis informacija, vaizdu ir garsu iš savo išmaniųjų telefonų. Svarbu pažymėti, kad interaktyvi konsolė pritaikyta ne tik priekinės eilės, bet ir gale sėdintiems keleiviams, kurie tampa lygiaverčiais sistemos vartotojais“, – kalbėjo D.Slavnich.

Apie „Jaguar“

„Jaguar Cars Ltd.“ yra Didžiojoje Britanijoje Vaitlio mieste įsikūręs premium segmento ir sportinių automobilių gamintojas. Šiuo metu visos „Jaguar Cars Ltd.“ akcijos  priklauso Indijos koncernui „Tata Motors Ltd.“. „Jaguar“ savo veiklą pradėjo 1922 metais kaip „Swallow Sidecar Company“. Po Antrojo pasaulinio karo pavadinimas pakeistas į “Jaguar“. Bendrovės automobiliai gaminami Didžiojoje Britanijoje Kastl Bromvič gamykloje netoli Birmingemo. Daugiau informacijos apie kompaniją: www.jaguar.com.

Apie „Inchcape“

„Inchcape“ yra vienintelis įgaliotasis koncerno „Jaguar“ atstovas Lietuvoje.

Viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių Lietuvoje veikia nuo 2007 metų, kai kartu su partnere bendrove „Vitvela“ Vilniuje įsteigė UAB „Inchcape Motors“. Šiandien „Inchcape Motors“ yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti automobilių „Ford“, „Hyundai“, „Jaguar“, „Land Rover“,  „Range Rover“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“ automobilių gamintojus.

170 metų sėkmingai veikianti „Inchcape“ 26 pasaulio valstybėse verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu.  „Inchcape“ siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape“ akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 14 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.

www.www.auto-bild.lt