1000 km lenktynės muša rekordus ne tik trasoje

Tarptautinės jubiliejinės, 15-osios jų istorijoje 1000 km lenktynės, ženklios rekordais ne tik trasoje. Nuo seno negalinčios skųstis žiniasklaidos dėmesio stoka šiemet jos susilaukė rekordinio jos atstovų būrio.

„Kasmet varžybų spaudos centre akredituojama apie šimtą spaudos, televizijos ir radijo, interneto portalų žurnalistų, besidominčių itin plačia renginio programa ir jo užkulisiais. Šiemet akreditacijos išduotos net 120 lenktynėse dirbančių žurnalistų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos, – sakė 1000 km lenktynių spaudos centro vadovas Juozas Mažeikis. –  Iki šiol daugiausia – 117 žurnalistų – lenktynių spaudos centre buvo akredituoti pernai, o 2008 metais – 109“.

Daugiausia rašančių, fotografuojančių ir filmuojančių žiniasklaidos atstovų – net 15 – atsiuntė lenktynių informacinis partneris, populiariausias interneto portalas DELFI.

Beveik dvi dešimtys

spaudos darbuotojų ir TV operatorių rengia tiesiogines lenktynių transliacijas per LNK ir BTV.

Septynis žiniasklaidos atstovus nušviesti 1000 km lenktynių delegavo interneto portalas 15min.lt, penkis – didžiausias šalies dienraštis „Lietuvos rytas“ ir jo portalas lrytas.lt, du – didžiausio tiražo žurnalas „Žmonės“.

Renginiu gyvai domisi ne po vieną žurnalistą lenktynėse akreditavusi pamario ir kurorto spauda – „Vakarų ekspresas“, „Vakarinė Palanga“, „Švyturys“ ir kiti.

Algimanto Brazaičio/Audriaus Žilėno nuotr.

www.www.auto-bild.lt