Ar automobiliai Yanosik gali panaikinti kamščius mieste?

Pastaruoju metu, visų didžiųjų miestų gatvėse galite matyti paslaptingus automobilius su vaizdo kameromis ant stogo. Paaiškėjo, kad jie yra naujo projekto dalis. Sistemą Yanosik, su Smart Traffic technologija paskelbė kovą kamščiams Lietuvos ir Lenkijos gatvėse.

Yanosik yra socialinės bendruomenės projektas, kuris gimė Lenkijoje ir po poros metų sukūrė didžiausią vairuotojų bendruomenę, kurie tarpusavyje padeda vieni kitiems kelyje. Yanosik tai ne tik CB radijo stotelių alternatyva, o taip pat ir nemokama įspėjamoji sistema. Sistema Yanosik taip pat turi realaus laiko navigacijos funkciją ir naudoja revoliucinę Smart Traffic technologiją, kuri leidžia lengvai išvengti spūsčių kelyje.

Kartu saugiau ir be nuostolių

Vairuotojai naudojantys Yanosik, tiesiogiai gauna pranešimus apie tai, kur jų dabartiniame maršrute yra stacionarūs fotoradarai, greičio kontrolės postai bei įvairūs eismo įvykiai, kurie apsunkina eismą arba kelia pavojų. Tuo tarpu naujoviška sistema Smart Traffic nuolat analizuoja eismo srautą, todėl navigacija veda mažiausiai apkrautu keliu. Tokiu būdu suteikiama galimybe sutaupyti pinigų, nervų ir laiko.

Daugiausia vairuotojų – mažiausi kamščiai?

Veiksmingas bendradarbiavimas padaro Yanosik efektyvia – patys vairuotojai teikia abipusę paramą, kuo daugiau Yanosik vartotojų, tuo labiau patikimi ir dažniau atnaujinami duomenys. Tai suprasdami, patys vartotojai, rekomenduoja sistemą kitiems vairuotojams, todėl jų skaičius gerokai didėja ir sukelia „sniego gniūžtės“ efektą. Šiuo metu aplikacijos atsisiuntimų skaičius jau artėja prie įspūdingos 2 mln ribos. Taip pat pastarosiomis dienomis, prie Yanosik bendruomenės, prisijungė daug naujų vartotojų iš Lietuvos. Sistema jau parengta, o transporto priemonės su yanosik.lt logotipu aplanko ne tik didžiausius miestus, pavyzdžiui, Vilnių, Kauną ir Klaipėdą, bet ir mažesnius miestelius. Jeigu projektas toliau plėtosis taip greitai, galbūt kamščiai keliuose taps praeitimi.

www.www.auto-bild.lt