Audi Twin Cup: tarp geriausiųjų – ir lietuviai

Audi  bendruomenėje gyvai patarinėjamos Noiburgo Audi vairuotojų rengimo centro techninėje bazėje netoli Miuncheno įvykusios serviso meistrų varžytuvės. Ir esama dėl ko. Mat čia vykęs konkursas buvo surengtas jubiliejinis, – jau 10-asis pasaulinis Audi serviso specialistų čempionatas Audi Twin Cup 2014, kuriame varžėsi net 75 Audi techninio aptarnavimo specialistų komandos iš 38 pasaulio šalių.  Pirmoji vieta bendroje įskaitoje atiteko JAV komandai. Puikiai pasirodė ir Lietuvos atstovai, technologijų kategorijoje pelnę antrąją vietą.

Turnyre varžėsi 75 komandos, kurių sudėtyje buvo 219 darbuotojų.

Atranka – dar nuožmesnė. Į pasaulinį čempionatą jos atrinktos iš 2 600 komandų (7 800 darbuotojų). Buvo varžomasi dvejose stambiose kategorijose –   serviso ir technologijų. Abiejose kategorijose geriausiai pasirodė ir pagrindinį Audi Twin Cup trofėjų laimėjo JAV komanda.

Antroji vieta bendroje įskaitoje atiteko Vokietijos specialistams, o trečiosios vietos prizas iškeliavo į Kiniją.

Technologijų kategorijoje antrą vietą užėmė Lietuvos atstovai – Kauno Audi centro serviso specialistai Linas Damasickis, Algis Vinskas ir Aldas Paulauskas, nusileidę tik kategorijos prizininkams – Kanados komandai.

Trečiąją vietą technologijų kategorijoje Slovakijos atstovai.

Audi Twin Cup technikų ir serviso komandos varžėsi bei atliko praktines užduotis diagnostikos, remonto ir klientų aptarnavimo srityse. Didelis dėmesys buvo skiriamas autoserviso klientų aptarnavimo skyriaus menedžerių ir remontininkų tarpusavio sąveikai. Pagrindinis šių metų turnyro akcentas ir tikrai „kietas riešutėlis” visoms komandoms buvo ypač aukštu technologiškumu pasižyminčių Audi ultra padidinto ekonomiškumo ir ekologiškumo modifikacijų diagnostika ir remontas.

„Individualizuotos paslaugos tampa vis svarbesnės mūsų klientams, nes aukščiausią kokybę lemia individualiai pritaikyti sprendimai, – apibendrindamas renginį sakė AUDI AG Pardavimų ir rinkodaros valdybos narys Luca de Meo.  – Turėdami tai omenyje mes jau pasiekėme didesnį klientų pasitenkinimą paslaugomis ir norime tapti dar geresniais visame pasaulyje. Tai ir yra „Audi Top servisas“.

www.www.auto-bild.lt