Ekspozicijoje – išskirtinės, Lietuvos keliais riedančios mašinos

Palangoje vykstančių 15-ųjų 1000 km lenktynių metu galima gėrėtis ne tik pačiais greičiausiais, bet ir ryškiai iš kitų išsiskiriančiais automobiliais.

Portalo apie automobilius – Automanas.lt – iniciatyva surengta paroda, leidžia pažvelgti ne tik į lenktynėms paruoštas „raketas“, bet ir į patobulintus bei restauruotus automobilius.

Lenktynių žiūrovai ir svečiai noriai susipažįsta su entuziastais, kurie savo meilę automobiliams išreiškia juos puoselėdami, o ne lenktyniaudami.

Šalia lenktynių trasos įsikūrusioje ekspozicijoje savo privalumus demonstruoja įvairiausio amžiaus automobiliai. Klasikinis „Ford Mustang“, amerikietiškas hot rod‘as su „Plymouth“ markės ženkliuku, Lietuvoje dar niekur nematytas „Eagle SS“.

Šalia tokių įspūdingų ir retų savo kerus skleidė dešimtos evoliucijos „Mitsubishi“, aštrius nagus turintis „Lotus Exige“, itališku temperamentu spinduliuojanti „Alfa RomeoGTV“ ir daug kitų.

Parodyti savo automobilių iš visos Lietuvos atvyko per trisdešimt automobilių entuziastų, kurie dar prieš prasidedant išskirtinių mašinų parodai stengėsi nuvalyti kiekvieną dulkelę.

„Ar kada nors matėte vienoje vietoje tiek daug skirtingų automobilių? Kiekvieno dalyvio automobilis yra unikalus, išskirtinis ir gali papasakoti savo istoriją“, – džiaugsmingai apie parodą pasakojo portalo įkūrėjas Ramūnas Žilionis.

„Ši automobilių paroda nėra eilinė. Kol lenktynių trasoje „dūzgia“ lenktynėms paruošti bolidai, kiekvienas žiūrovas gali trumpam nuo jų atsitraukti ir pasižiūrėti į mašinas, kurios Lietuvos gatvėmis rieda kiekvieną dieną“, – pridūrė portalo redaktorius Aivaras Grigelevičius.

Organizatorių nuotr.

www.www.auto-bild.lt