Futuristinis Tricity iš „Yamaha Motor“ plečia asmeninio transporto sektoriaus ribas

„Yamaha Motor Co., Ltd.“ paskelbė nuo liepos 1 d. išleidžianti į Japonijos rinką TRICITY – pirmąją tokio tipo transporto priemonę, kurios svyrantysis daugiaratis („Leaning Multi Wheel“ – L.M.W.) „Yamaha“ mechanizmas atveria naudotojams naujų galimybių. Ypač futuristinis triratis motociklas TRICITY, pasižymintis išskirtinių priemonių gausa, išplečia „Yamaha“ viziją apie augantį asmeninio transporto pasaulį.

„Yamaha Motor“ viso pasaulio vartotojams kuria novatoriškas idėjas, pranašias technologijas ir dinamiškas konstrukcijas. Bendrovė „Yamaha“, konstruodama savo naująjį revoliucinį modelį TRICITY, sugebėjo suderinti akivaizdų stabilumą ir sportinio vairavimo galimybes, todėl malonumas juo važiuoti neprilygsta jokiai ankstesnei patirčiai. TRICITY, įkūnijantis dizaino koncepciją „Išmanu – visiems“, sukurs dar neatrastą motociklininkų pasaulį ir naują asmeninio transporto rinką.

TRICITY yra viena iš keleto „Yamaha“ transporto priemonių, kuriose įdiegtas genialiai sukurtas svyrantysis daugiaratis mechanizmas, netolimoje ateityje apimsiantis ne tik artimojo susisiekimo, bet ir sporto priemones.

Jei ieškote informacijos žiniasklaidai arba norite išsamiau sužinoti apie „Yamaha Motor“, išsiųskite mums elektroninį laišką, kad įtrauktume jus į žiniasklaidos atstovų sąrašą.

Nuotrauką galite pasižiūrėti: http://www.image.net/ymc_tricity

www.www.auto-bild.lt