Į Lietuvą atkeliavo naujasis BMW X4

Vilniaus kino klasteryje įspūdingų vaizdo projekcijų apsuptyje pristatytas naujas BMW X visureigių šeimos narys BMW X4. Juo koncernas ne tik išplėtė siūlomų modelių gamą, bet ir sukūrė naują pasaulinį automobilių segmentą – tai pirmasis vidutinio dydžio „premium“ klasės visureigis pasižymintis sportiško kupė savybėmis. Lietuvos vairuotojams jis pristatytas likus 9 dienoms iki automobilio pasaulinės premjeros BMW automobilių salonuose.

„Su šiuo modeliu BMW kuria naują padidinto pravažumo sportinių kupė segmentą. Įkvėpti BMW X6 sėkmės šiandien pristatome vidutinio dydžio „premium“ klasės visureigį, kuris pasižymi sportišku charakteriu. BMW X4 automobiliuose derės galingi ir ekonomiški varikliai, veržlus dizainas ir miesto visureigio praktiškumas“, – sakė BMW įgaliotosios atstovės Lietuvoje „Krasta Auto Vilnius“ direktorė Rasa Klimavičiūtė.

Naujojo BMW X4 pirkėjai gali rinktis iš 3 benzininių ir 3 dyzelinių variklių. Galingiausias 3l darbinio tūrio benzininis variklis su „BMW TwinPower Turbo“ technologija, montuojamas į „BMW X4 xDrive35i“ modelį, buvo apdovanotas „Geriausio metų variklio 2014“ rinkimuose 2,5 – 3l kategorijoje. Su šiuo 306 AG varikliu BMW X4 100km/h įsibėgėja vos per 5,5s ir pasižymi išskirtinai mažu kuro suvartojimu. Vidutinės „BMW X4 xDrive35i“ kuro sąnaudos siekia 8,3l/100 km.

Galingiausias dyzelinis 6 cilindrų 3l darbinio tūrio BMW variklis, montuojamas į „BMW X4 xDrive35d“ modelį išvysto 313 AG ir automobiliui iki 100km/h padeda įsibėgėti vos per 5,2 sekundės. Šiame modelyje standartiškai komplektuojama automobilio starto kontrolė „Launch Control“, kuri padeda išvengti ratų prasisukimo. Vidutinės šio modelio kuro sąnaudos – 6l/100km.

BMW X4 nuo savo techninio brolio BMW X3 išsiskiria unikaliu dizainu. Priekyje sumontuotos didžiulės oro paėmimo angos, o automobilio stogo linija ima žemėti nuo vairuotojo ir suformuoja klasikinio kupė įvaizdį.

Sportiško vairavimo jausmui sustiprinti BMW X4 vairuotojo ir keleivio vieta priekyje buvo pažeminta 20mm. Automobilio salone pilnai pakanka vietos 5 suaugusiems, o erdvią 500 l bagažinę dar galima praplėsti iki 1400 l nulenkiant galinę sėdynę.

Visi BMW X4 modeliai bus parduodami su sportiška važiuokle ir visų varančiųjų ratų sistema „xDrive“. BMW X4 jau galima įsigyti Lietuvoje, modelio kainos prasideda nuo 151 350 Lt.

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir MINI atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

Video iš vakarykščio BMW X4 pristatymo Vilniuje: http://youtu.be/73T38N6ApFw

www.www.auto-bild.lt