Marijampolėje sulaikytas Prancūzijoje vogtas automobilis

2014-07-04 apie 2.35 val. Marijampolėje Vasaros g., pastebėti keli automobiliai – „Peugeot 407″, registruotas J. J., gimusio 1994 m., vardu, ir BMW X6 – prancūziškais transporto priemonės valstybiniais  numeriais. Kadangi minėti BMW X6 dažnai yra vagių taikiklyje, policija atkreipė dėmesį ir privažiavo prie abiejų automobilių, sustojusių prie auto remonto įmonės.

Iš automobilių išlipo keletas asmenų, tačiau, prisistačius policijai, jie ėmė bėgti, o automobilis BMW dideliu greičiu nuvažiavo Vasaros gatve gyvenamųjų namų link. Bėgantys asmenys į policijos perspėjimo komandas nereagavo, todėl buvo panaudoti įspėjamieji šūviai iš tarnybinio ginklo į orą. Tačiau bėgantieji į skirtingas puses asmenys nesustojo. Buvo sulaikytas vienas asmuo ir pristatytas į Marijampolės aps. VPK.

Patikrinimo metu prie vieno galimai negyvenamojo namo pastebėtos likusios neseniai važiavusio automobilio ratų protektorių žymės. Nustatyta, kad šio namo garaže stovi neseniai dideliu greičiu nuvažiavęs tas pats automobilis BMW X6. Patikrinus kėbulo identifikacinį numerį paaiškėjo, kad minėtas automobilis nuo 2014-06-22 ieškomas kaip vogtas, Prancūzija paskelbusi jo paiešką.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo Marijampolės aps. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos požymius, numatytus Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 189 str. 2 d.

Marijampolės aps. VPK informacija