Neblaivūs vairuotojai iš klaidų nepasimoko

Liepos 20-ąją Rokiškio rajone praūžęs smarkus lietus su ledais, užtvindydamas miesto gatves, nuplaudamas daržus, paveikė ne tik gamtą, bet ir žmonių elgesį – per dieną pareigūnai nustatė 3 neblaivius vairuotojus, iš jų 2 sukėlė eismo įvykius.

Apie vidudienį nuo lengvai apsvaigusio vairuotojo nukentėjo šviesoforas Rokiškio mieste, Vytauto gatvėje. Beje, tai jau  antras toje vietoje numuštas šviesoforas  per savaitę.

Tą patį vakarą, po 23 valandos, jaunas vairuotojas automobiliu Opel Zafira atsitrenkė į stulpą Obelių seniūnijos Antanašės kaime. Laimingo atsitiktinumo dėka, nenukentėjo kartu važiavę  keleiviai, tik smarkokai apgadintas automobilis, numuštas stulpas bei nuniokotas plotelis sodiečio bulvių. Vairuotojui įvykio vietoje nustatytas 2,98 promilių girtumas.

Vis tik paros rekordą pasiekė vairuotojas, kurio kelionę nutraukė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato patruliai. Sekmadienio vakarą pareigūnai gavo pranešimą, kad Pandėlyje automobiliu Audi 80 važinėja galbūt neblaivus asmuo. Į miestelį nuvykę patruliai sustabdė netvarkingai važiuojančią Audi 80. Sustabdyto automobilio vairuotojo neblaivumas buvo akivaizdus, tą patvirtino ir alkoholio matuoklis – jaunuoliui nustatytas 3,07 promilių girtumas. Nė dvidešimties neturintis vaikinukas nepateikė nė vieno dokumento, Audi 80 nebuvo drausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Pareigūnai surašė administracinės teisės pažeidimo protokolą. Šis jaunuolis turi ne vieną galiojančią administracinę nuobaudą už chuliganišką elgesį, o mažiau nei prieš pusmetį už transporto priemonės vairavimą apsvaigus teismas jam skyrė nemažą piniginę baudą su automobilio konfiskacija.  Išvadų iš savo elgesio nepadariusio jaunuolio laukia griežtesnė bausmė.

Panevėžio aps. VPK Rokiškio r. PK informacija