Prieš pat lenktynes merginos išsiaiškino, kuri startuos pirma

Besiruošdamos 1000 km lenktynėms „Sostena-Renault Sport“ komandos merginos toliau nepraranda humoro jausmo ir tęsia neįprastas tarpusavio varžybas. Ta, kuri laimės, galės pirma pradėti lenktynes.

Šį kartą, prieš pat išvažiuodamos į lenktynes Palangoje, sportininkės aiškinosi santykius lenktyniaudamos… šarvuočiu!

Paskutinėje, lemiamoje kovoje Ernesta Globytė, Agnė Lauciuvienė ir Indrė Senkutė susikovė slalomo varžybose tikru šarvuočiu. Tiesa, užduotį apsunkino tai, kad prieš važiuojant reikėjo pirmiausia čiupti tikrą tankisto kepurę, į šarvuotį įsilipti, užsivesti ir tik tada pralėkti trasą.

Finišas buvo fiksuojamas tik tada, kai mergina išlipusi iš šarvuočio padėjo kepurę ten, iš kur pasiėmė.

Daugybę aistrų ir juoko sukėlusioje rungtyje pirmavo Ernesta Globytė. Nuo jos vos per keletą sekundžių atsiliko Indrė Senkutė. O štai Agnei Lauciuvienei koją pakišo nenorintis iš vietos pajudėti šarvuotis – ji kelis kartus užgesino variklį. Kovinę mašiną teko iš naujo užvedinėti ir tai kainavo Agnei pergalę.

Taigi, visas penkias rungtis laimėjo Ernesta Globytė. Ji užtikrintai laimėjo ir gavo teisę pirmoji startuoti jau šeštadienį prasidėsiančiose Palangos 1000 km lenktynėse.

„Mes visai nepergyvename, kad laimėjo Ernesta. Objektyviai vertinant, ji ir turėtų startuoti pirmoji, nes turi daugiausia patirties tokio rango varžybose, o pirma lenktynių valanda yra pati atsakingiausia. Čia lengviausia patekti į avariją ar panašiai,“ – po pasilakstymo šarvuočiu sakė „Sostena-Renault Sport“ komandos lenktynininkė Indrė Senkutė.

„Dabar mes jau lekiame į Palangą ir norime pakviesti visus neabejingus lenktynėms sirgti už mūsų komandą. Šalia lenktynių trasos mes įsirengėme net savo komandos fanų klubą. Ten gali apsilankyti visi norintys,“ – į lenktynes kvietė Agnė Lauciuvienė.

„Sostena-Renault Sport“ komandos fanų klubas veiks penktadienį ir šeštadienį, jame lenktynių dieną savo makiažą galės patobulinti visos norinčios ir lenktynėse apsilankiusios fanės, nes komandos klube sėdės profesionali visažistė Rasa.

Vakar po pietų merginos sėkmingai praėjo techninę ir administracinę komisiją. Šiandien jų laukia jau pirmosios treniruotės.

Galutinė merginų čempionato lentelė:

Vieta Lenktynininkė Krepšinis Bulvių skutimas Slalomas Karvės melžimas Šarvuotis Taškai
1. Ernesta Globytė 3 3 3 3 3 15
2-3. Agnė Lauciuvienė 2 1 2 2 1 8
2-3. Indrė Senkutė 1 2 1 1 2 8

Organizatorių nuotr.

www.www.auto-bild.lt