Rokas Baciuška laimėjo Latvijos čempionate

Latvijoje vykstančiame ketvirtajame „Pro Kart“ čempionato etape ir vėl labai sėkmingai pasirodė „RKV-Racing“ komanda iš Lietuvos. Tuo metu, kai šios komandos lyderis Simas Juodviršis kovėsi Vokietijoje, lietuvišką komandą atstovaujantys sportininkai garbingai kovojo Jelgavos mieste Latvijoje.

Jelgavoje miesto centre įrengtoje trasoje vykstančių tradicinių „Inžinierių dienų“ metu buvo surengtos ir „Pro-Kart“ kartingo čempionato ketvirtojo etapo lenktynės, kuriose tarp daugiau kaip šimto dalyvių kovėsi ir „RKV-Racing“ komandos lenktynininkai.

„Rotax Junior“ klasėje kovojo du lietuviai – Rokas Baciuška ir Karolis Jovaiša. Rokas kvalifikacijoje parodė trečią rezultatą. Tačiau tiek pusfinalyje, tiek ir finale jaunajam Lietuvos talentui nebuvo lygių – jis laimėjo ir pusfinalį, ir finalą.

Ne taip gerai sekėsi Roko kolegai Karoliui Jovaišai. Pusfinalyje po susidūrimo su priešininku Karolis nefinišavo. Finale, startavęs iš paskutinės vietos K. Jovaiša sugebėjo pakilti iki ketvirots vietos, tačiau užlipti ant podiumo tiesiog pritrūko keleto ratų.

„Mini“ klasėje komandą atstovavo Ignas Kaselis. Pirmą sezoną šioje klasėje važiuojantis sportininkas dar tik žengia pirmuosius žingsnius kartingo sporte, todėl jam sunku kovoti su patyrusiais priešininkais.

Kvalifikacijoje Ignas tarp 18 dalyvių užėmė devintą vietą. Pusfinalyje Ignas po susidūrimo su priešininkais atsiliko nuo lyderių ir finišavo tryliktas. Užtat finale, startavęs iš tryliktos vietos aplenkė penkis sportininkus ir finišavo aštuntas.

Kitas, jau penktasis „Pro-Kart“ Latvijos kartingo čempionato etapas vyks netoli Rygos, „333“ trasoje rugpjūčio pirmą savaitgalį.

www.www.auto-bild.lt