Sumanymas grįžti namo „kirs“ per kišenę

Vietoj išsvajotos lovos – laikino sulaikymo kamera. Tokia buvo vieno Ukmergės rajono gyventojo sumanymo sugrįžti namo baigtis.

Trečiadienį, 20 val. 58 min. policijos patruliai gavo pranešimą apie eismo įvykį Rečionių kaime. Pranešėjas teigė atsitrenkęs į medį. Nuskubėję į nurodytą vietą policijos patruliai rado tik girtą vyriškį, nuo kurio sklido stiprus alkoholio kvapas.  Jis nieko negalėjo paaiškinti apie eismo įvykį. Tačiau bebendraujant paaiškėjo skambučio tikslas – tokią melagystę vyriškis sugalvojo tikėdamasis, kad atvažiavę policijos pareigūnai jį parveš namo, į Padbariškių kaimą, esantį už 6 kilometrų. Deja, patruliai gudruolį pristatė į policijos komisariatą. Nustatyta, kad tai 42-jų metų G.P. Vyrui buvo nustatytas 2,49 prom. girtumas. Jam surašytas administracinės teisės pažeidimo  protokolas už girto pasirodymą viešoje vietoje ir už melagingą pranešimą apie įvykį. Praėjusiais metais G.P. administracine tvarka buvo baustas du kartus: už girto pasirodymą viešoje vietoje ir už šlapinimąsi viešoje vietoje.

Trečiadienį policijos patruliams į komisariatą teko pristatyti dar du „etatinius“ alkoholio vartotojus, kurie jau ryte buvo stipriai įkaušę. 9 val. 39 min. iš Žemaitės gatvės patruliai atvežė  sunkiai aplinkoje besiorientuojantį 45-erių metų A.P. Vyrui buvo nustatytas 2,98 prom. girtumas. Už girto pasirodymą viešoje vietoje bei už pasipriešinimą policijos pareigūnams jis 2014 m. jau buvo baustas 16 kartų. Deja, administracinės nuobaudos nė kiek nesudrausmino.
Dar girtesnis pilietis buvo pristatytas 11 val. 14 min. Jį gauta alkoholio dozė palaužė centre, Kęstučio aikštėje. Tai taip pat policijai gerai žinomas asmuo – 43-ejų metų A.V. Ukmergiškiui nustatytas 3,44 prom. girtumas. Už panašius pažeidimus jis šiais metais baustas 5 kartus.

Vilniaus aps. VPK Ukmergės r. PK informacija