Tepti sumuštinių 1000 km lenktynių žiūrovams nereikės

Nors daugelio žiūrovų, atvykusių į 1000 km lenktynes, dėmesį nenuspėjami jų vingiai bei kovos azartas prikausto ištisai dienai, tačiau susiruošusiems į laikinąjį lenktynininkų miestelį rūpintis sumuštiniais ar šaltais gėrimais tikrai nereikės.

„Šiemet jau keturiolikti metai, kai mums patikėta organizuoti lenktynininkų ir juos aptarnaujančio personalo bei gausių renginio žiūrovų maitinimą, – sako vilniškio „Karolinos“ viešbučio restorano direktorė Lilijana Majauskienė. – Per visus tuos metus didesnių nusiskundimų neturėjome, o šiemet, kadangi šios tarptautinės lenktynės jubiliejinės, jau penkioliktosios jų istorijoje, pasitelksime dar daugiau maitinimo įmonių, išalkusius ir ištroškusius pakviesime į keletą papildomų laikinųjų kavinių, įrengtų tose vietose, kur jų anksčiau nebūdavo“.

Pasiteisinusių maisto ruošos palapinių su sėdimomis vietomis netoli „Orlen“ degalinės sąrašą šiemet papildys dar dvi ant kalno, link posūkio į Klaipėdą, o šalia posūkio link Kretingos, kurį itin mėgsta žiūrovai, – dar viena.

Didžiausia maitinimo taškų koncentracija, kaip ir anksčiau, išliks žiūrovų zonoje, kur jų paslaugoms įsikurs keturios maisto prekybos palapinės ir tiek pat gėrimų bei alaus kioskų.

Keturios šaltus ir karštus užkandžius siūlančios maisto prekybos įmonės dirbs pagrindinėje žiūrovų aikštėje, kur jų darbuotojai karštą maistą ir šaltus gėrimus siūlys sėdintiems ne tik lenktynių klube ar laikinose kavinėse, bet ir po skėčiais, lenktynių techninėje zonoje, vadinamame paddocke ir kitose vietose.

Pasak L.Majauskienės, pasirenkant partnerius, kuriems bus patikėtas į 1000 km lenktynes atvykusių sportininkų ir žiūrovų maitinimas, didžiausias dėmesys kreipiamas į sukauptą patirtį, teikiant pirmenybę valgiaraščio  asortimentui ir siūlomoms pardavimo kainoms. Tai bus mažiausiai 6-7 skirtingos įmonės, turinčios specialiuosius veterinarijos tarnybos leidimus.

Norima, kad kiekvienas prekybos taškas būtų savaip unikalus ir originalus. Be abejo, lenktynių dienomis daugiausia žaižaruos griliai, nes lietuviai mėgsta šašlykus ir kepsnius, savąjį asortimentą siūlys lietuviška bei europietiška virtuvės, ieškoma ir azijietiškos.

Pagrindinėje aikštėje ir lenktynių klube sodriu aromatu gundys specialūs kavos barai, žinantys kaip įtikti pirkėjui ir mokantys tenkinti net įnoringiausią skonį.

Žmonių masinio susitelkimo vietos, tokios kaip 1000 km lenktynės, vasarą neįsivaizduojamos be gaiviųjų gėrimų ar ledų. Žiūrovai ir lenktynių klubo lankytojai galės mėgautis renginio rėmėjo ICECO gaminamais ledais „Aurum“.

„Vasara pajūryje tiesiog neįsivaizduojama be gaivinančių ir skanių ledų. „Aurum“ jau ketvirtus metus paeiliui sveikins lenktynių dalyvius ir žiūrovus, linkėdama visiems gerų emocijų besimėgaujant azartišku renginiu ir skirtingų skonių ledais”, – sakė „Aurum“ ledus gaminančios  UAB „ICECO” komercijos direktorius Mantas Šalauskas.

Kartu su tėveliais į lenktynes atvykusiems mažiesiems žiūrovams bus siūlomi ne tik ledai ar gaivieji gėrimai, bet jiems labai patinkantys gardėsiai – cukraus vata, kukurūzų spragėsiai ir kt.

Lenktynių dienomis visi prekybos taškai dirbs nuo 9 iki 24 val., tačiau alumi bus prekiaujama tik iki 22 val.

Pagrindinė renginio gėrimų tiekėja bus AB „Volfas Engelman“, su 1000 km lenktynių organizatoriais turinti gilias bendradarbiavimo tradicijas.

Būtent renginio atidarymo paradas ir sprinto rungtis šiemet vadinsis įmonei priklausančio gaiviųjų gėrimų prekės ženklo „Blue Sheep“ vardu.

„Šio gaivaus ir linksmo produkto dėka lenktynės taps tik smagesnės“, – teigia įmonės marketingo vadovas Mantas Matukaitis, kuris jau antrus metus paeiliui jungtinėje „Kauno automobilininkų sporto klubo-Blue Sheep“ komandoje kartu su Dovilu Čiutele, Konradu Riudigeriu ir Tadu Aganausku vairuos legendinę „Lada 2104 Turbo“ 1000 km lenktynių trasoje.

Organizatorių nuotr.

www.www.auto-bild.lt