Vykstantiems į 1000 km lenktynes policija pataria vadovautis laikinais kelio ženklais

Liepos 16-19 dienomis Palangos-Kretingos-Klaipėdos kelių sankirtoje vyks tradicinės 1000 km automobilių žiedinės lenktynės.

Todėl nuo liepos 16 d. 5.30 val. iki liepos 20 d. 3.00 val. bus uždarytas kelias Klaipėda-Liepoja nuo posūkio į Nemirsetą iki sankirtos su keliu Šiauliai-Palanga, keliu Šiauliai – Palanga nuo Palangos miesto ribos iki Vydmantų gyvenvietės.

Numatytos apylankos:

1) važiuojant į Palangą keliu Klaipėda – Liepoja, bus galima atvykti pro Nemirsetą, Klaipėdos pl., važiuojant į Kretingą – Normantų sankryžoje pasukus iš kelio Klaipėda-Liepoja į kelią Klaipėda-Kretinga;

2) važiuojantiems nuo Liepojos ir iš Palangos į Kretingą, bus galima važiuoti keliu Žibininkų k. link, toliau važiuojant Rudaičių k. ir Kretingos link arba ties posūkiu į Šventąją pasukti Darbėnų link. Atvažiuojantys nuo Kretingos pusės, turės važiuoti tais pačiais keliais, kaip ir važiuojantys Kretingos link.

Visais atvejais vairuotojai turės vadovautis laikinais kelio ženklais, nurodančiais apylankų kryptis.

Renginio metu automobilių statymas kelyje Klaipėda-Liepoja numatytas nuo posūkio į Nemirsetą iki trasos ribų.

Palangos mieste automobilius bus galima statyti vadovaujantis kelio ženklais ir mieste esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse.

Prašome vairuotojų vairuoti saugiai, vadovautis kelio ženklais ir policijos pareigūnų patarimais.

Klaipėdos aps. VPK informacija