Žiedinių lenktynių čempionato dalyviai pirmieji baigė kovas

Po ketvirtadienio batalijų 1000 km lenktynių miestelyje įsivyravusią rimtį šeštadienio rytą pirmieji nutraukė šalies automobilių žiedinių lenktynių čempionato dalyviai, kuriems tai buvo antrosios, paskutinės trečiojo etapo varžybos. Ketvirtadienį čempionato rengėjai, kuriuos svetingai priėmė 1000 km lenktynių organizatoriai, santykius aiškinosi pirmosiose lenktynėse.

Susumavus rezultatus, trečiojo etapo laimėtoju A2000 klasėje tapo „Honda Civic“ vairavęs Mantas Miškūnas surinkęs 50 taškų ir pranokęs antrosios vietos laimėtoją Robertą Aukščiūną, vairavusį BMW 320iS E30“ ir savo taupyklę papildžiusį 40 taškų.

A2000+ klasėje lygių sau neturėjo dviem frontais Palangoje rungtyniavęs Dainius Matijošaitis, vairavęs BMW M3, laimėjęs abejas lenktynes ir savo kraitį papildęs 50 taškų. Dainiui tai buvo gera treniruotė prieš daug vilčių teikiantį startą 1000 km lenktynėse.

D. Matijošaitis pranoko Arminą Kundratovičių (BMW M3) ir Tomą Jurevičių (BMW E30). Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai pelnė atitinkamai 36 ir 30 taškų.

Open LC klasėje abu kartus savo pranašumą prieš Ernestą Globytę, vairavusią „Ginettą g50“, su pirmosios klaės BMW įrodė Tomas Dapšas, tapęs etapo nugalėtoju ir iškovojęs 50 taškų.

Gerokai atkaklesnė kova vyko Open M klasėje, kur 32 taškai garantavo pirmąją vietą „Honda Civic“ vairavusiam Juliui Skirmantui ir pranokusiam antroje vietoje su 24 taškais likusį ilgametį čempionato dalyvį Dovilą Čiutelę, vairavusį BMW E30.

18 taškų garantavo trečiąją prizinę vietą Alvydui Malakauskui, kuris vairavo BMW M3 automobilį.

Komandinę trečiojo etapo įskaitą laimėjo „ASK Automanai“ ekipa, surinkusi 112 taškų.

Antrąją vietą užėmė Kauno automobilininkų sporto klubo, o trečiąją – Lietuvos BMW klubo komandos.

Algimanto Brazaičio nuotr.

www.www.auto-bild.lt