Įkrauk Audi A3 Sportback e-tron! Dabar jau ir Europoje

Audi atstovai pranešė, kad Europoje jau priimami užsakymai Audi A3 Sportback e-tron įsigijimui.  Paraišką priims ir automobilį patieks maždaug 410 Audi įgaliotųjų atstovų visoje Europoje, iš jų 105 – Vokietijoje. Automobilio kaina Vokietijos rinkoje – nuo 37900 eurų. Dabar Vokietijoje papildomai siūlomas „e-tron plus” specialus paketas, numatyta galimybė sudaryti sutartį su ekologiškos elektros tiekėju ir net įkrovimo stotelės įrengimas kliento namuose. Užsakytų automobilių tiekimai prasidės jau šią žiemą.

„A3 Sportback e-tron – dar vienas žingsnis į tvarų elektrinį mobilumą. Mūsų šalies įgaliotieji atstovai teigiamai vertina naujojo A3 Sportback e-tron komercines perspektyvas ir įsitikinę, kad jis turės paklausą“ – tvirtina Audi Germany pardavimų vadovas Wayne Griffiths.

Audi A3 Sportback e-tron pavaros mechanizmą sudaro 1.4 TFSI benzininis variklis ir elektros motoras. Bendra pavaros mechanizmo galia – 150 kW (204 AG).

Pagal hibridiniams automobiliams taikomą NEDC metodiką, A3 Sportback e-tron 100 km kelio vidutiniškai sunaudoja 1,5 litrus benzino ir į aplinką išmeta tik 35 g/ km CO2. Vien tik elektra nuvažiuoja 50 km kelio, bendra rida hibridiniu režimu – iki 900 km kelio.

Šiuo automobiliu prekiaujantys Audi įgaliotieji atstovai įpareigoti savo atstovybėse įrengti bent vieną klientams skirtą įkrovimo stotelę. Už papildomą mokestį įkrovimo stotelę galima įsirengti ir namuose. Nusprendus taip daryti, Audi elektrikai įvertina esamą namų elektros tinklą ir atlieka būtinus suderinimus, reikalingus saugiam ir patogiam automobilio įkrovimui reikalingos stotelės įdiegimui. Šios priemonės bent iš dalies kompensuoja dabartinį elektromobilio įkrovimo vietų trūkumą.

Aplinką tausojantiems būsimiesiems Audi A3 Sportback e-tron vairuotojams taip pat siūloma pasirašyti elektros tiekimo sutartį su vienu iš „žaliąją” elektros energiją gaminančių elektros tiekėjų – Audi partnerių.

www.www.auto-bild.lt