Lietuvą pasiekė mažiausias SEAT modelis

Į Lietuvą atvežtas mažiausias Ispanijos SEAT automobilių gamintojo modelis – „Mii“. Tai mažas miestui skirtas automobiliukas, kuris nei vieno nepaliks abejingo.

Automobilis, išsiskiriantis savo ryškia spalvine gama ir išskirtiniu dizainu puikiai tinka didmiesčio gyventojams. Tai miesto automobilis, kuriame susijungia naujausios technologijos ir ekonomiškumas. Būdamas mažas miesto automobilis, „Mii“ gali pasiūlyti pakankamai didelę erdvę jūsų bagažui. Galima rintis trejų arba penkerių durų versiją. Anot gamintojų, naujasis „SEAT Mii“ – kur kas daugiau, negu galite tikėtis iš miesto automobilio.

„SEAT Mii“ gali pasigirti naujausiomis multimedijos technologijomis, o konkrečiau – „SEAT Portable“ sistema. Viename mažame įrenginyje telpa palydovinė navigacijos sistema, Bluetooth® jungtis ir visa informacija iš jūsų CD ar MP3 grotuvo, bei borto kompiuteris. Tai protingas ir patikimas įrenginys. Toks, kaip ir pats „SEAT Mii“.

Tai bus pats pigiausias SEAT modelis – jo kaina prasideda nuo 37 872 litų.

Pirkėjams siūlomos dviejų galingumų versijos su 1,0 l darbinio tūrio benzininiais varikliais: 60 arba 75 AG.

Galingesnioji 75 AG versija nuo silpnesniosios savo kaina skiriasi vos 260 litų. Galingesnioji gali būti užsakoma ir su automatine pavarų dėže. Variantas su automatiniu pavarų perjungimu nuo bazinio skiriasi vos 2000 litų priemoka.

www.www.auto-bild.lt