Pareigūnai kovėsi dėl sužalotojo gyvybės

Netikėtai į važiuojamąją kelio dalį užmiestyje išbėgantys laukiniai žvėrys neretai sukelia  skaudžias eismo nelaimes su labai tragiškomis pasekmėmis.

Vienas toks eismo įvykis buvo užregistruotas rugpjūčio 22-osios naktį. Skaudžių pasekmių pavyko išvengti policijos pareigūnų operatyvumo dėka.

Apie ketvirtą valandą Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas Raseinių rajono policijos patrulių būrio budinčiam ekipažui pranešė apie kelyje Kaunas-Klaipėda įvykusį eismo įvykį. Ties Kryžkalniu į kelią išbėgęs briedis trenkėsi į automobilį ir, pakilęs į orą, kliudė transporto priemonės stogą, jį stipriai įlenkdamas. Stogas prispaudė keleivį, o stogo skardos atplaiša kirto į jo kaklą, pažeisdamas kraujagyslę, iš kurios stipriai kraujavo.

Nors eismo įvykio vieta yra Tauragės apskrities policijos aptarnaujamoje teritorijoje, pirmieji į įvykio vietą pagal gautą pagalbos kvietimą atvyko Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai Darius Enzelis ir Marius Petraitis. Nors situacija buvo sudėtinga, jauni pareigūnai nepasimetė ir ryžtingai ėmėsi gelbėjimo veiksmų.

Padedami pro šalį važiavusio ir sustojusio sunkvežimio vairuotojo jie pirmiausia atkėlė automobilio stogą,  tuomet išlaisvino sužeistąjį. Po to puolė gelbėti kraujuojantį sužeistąjį. Kad šis nenukraujuotų, pirmąją pagalbą mokantys suteikti pareigūnai užspaudė žaizdą jo kakle ir laikė tol, kol sulaukė medikų, kuriems  perdavė nukentėjusįjį.

Šiaulių aps. VPK informacija