Paskelbtos pirmosios naujos kartos „Sorento“ nuotraukos

Ką tik pasirodžiusios visiškai naujo „Kia Sorento“ modelio nuotraukos patvirtino, kad trečios kartos populiarusis visureigis pasižymės ryškiais išvaizdos pokyčiais ir stilingomis, įmantriomis detalėmis.

Ilgesnis, žemesnis, platesnis ir ilgesnę ratų bazę turintis „Sorento“ pakeis didžiulės sėkmės sulaukusį savo pirmtaką ir galės pasiūlyti aukščiausios kokybės išvaizdą bei pojūčius, neprilygstamą erdvę ir daugybę modernių detalių.

Tradiciniais prekinio ženklo dizaino bruožais ir brandesne išvaizda pasižymintis naujasis „Sorento“ modelis yra iškart atpažįstamas. Nepaistant to, naujojo automobilio išvaizda yra tikra revoliucija, tarsi šviežio oro gurkšnis, kurį įkvėpė „Kia Cross GT“ koncepcinis modelis, debiutavęs 2013 m. Čikagos automobilių parodoje ir iš ankstesnio modelio paveldėjęs ilgesnį variklio dangtį ir galinių statramsčių išvaizdą.

Naujojo „Sorento“ išvaizdos stilius buvo patikėtas sukurti „Kia“ „Namyang“ dizaino studijai, įsikūrusiai Korėjoje, o jai padėjo kitos – Frankfurto, Vokietijos, Irvino ir Kalifornijos KIA dizaino studijos.

Naujojo „Sorento“ priekis dėmesį patraukia ilgesnėmis, vertikalesnėmis „tigro nosies“ grotelėmis, pasižyminčiomis trimete deimantine struktūra, bei ilgesniais, ištęstais priekiniais žibintais. Žemesnė stogo linija, aukštesnė „talija“ ir raumeningesni, apvalesni „pečiai“ sukuria kraują kaitinantį automobilio įvaizdį.

Elegantiškesnė išvaizda, kurią atskleidžia 95 mm padidėjęs ilgis (iki 4,780 mm)* , 15 mm sumažėjęs aukštis (iki 1,685 mm) ir 80 mm ilgesnė ratų bazė (dabar 2,780 mm), užtikrina daugiau erdvės keleiviams visose trijose sėdynių eilėse.

„Nors mes išlaikėme milžinišką sėkmę pelniusio modelio vardą, naujojo „Sorento“ dizainas ir techniniai sprendimai buvo visiškai atnaujinti. Pirkėjus jis ruošiasi nustebinti kardinaliai pasikeitusiu stiliumi, daugybe saugumą ir patogumą garantuojančių technologijų bei didesne erdve, patogesnėmis važiavimo savybėmis ir greitesne reakcija į vairuotojo komandas“, – sakė „Kia Motors Corporation“ viceprezidentas Soon-Nam Lee.

Naujasis „Kia Sorento“ bus visuomenei pristatytas Korėjoje dar šį mėnesį, o modelio premjera Europos vairuotojams numatoma spalio 2 d. prasidėsiančioje 2014 m. Paryžiaus automobilių parodoje.

Gaminoto foto

www.www.auto-bild.lt